2737
2734
عنوان

کنکوری ها بیاید فصل ۵و۶ زیست پیش

118 بازدید | 11 پست

سلام عزیزان مرسی از حضورتون

فصل ۵ و ۶ زیست پیش ژنتیک و من قصد ندارم ژنتیک بخونم ولی چند صفحه ای از این دو فصل احساس میکنم حفظیاتیه الان به نظر شما چیکار کنم بخونم یا نه؟؟؟البته یخورده بیشتر از چند صفحه

میشه با دل های پاک تون دعا کنید خواهرم باردار بشه؟۴ سال منتظرم خاله بشم

زیست حذف کردنی نیست گلم واقعا این دوفصلم کاری نداره خدایی فقط مسئله هاشو نزن ولی حفظیاتش راحت

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه زیست پیش سوال داشتی بهم پیام بده شاید نکتش به درد منم خورد😂

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙
2731

⁉️تایم باقی مونده رو روی چه فصل هایی سرمایه گذاری کنیم؟؟

🔺دقت کنید حذفیاتی ک از شیمی فیزیک ریاضی میگیم برای اینه که شما تا حد امکان همه فصول زیست رو بخونید

ولی اگه بخوایم اولویت بندی بکنیم زیست رو

بهتره فصول

میتوز

میوز

ژنتیک

ژنتیک جمعیت

شارش انرژی رو

اول کنار بذارید چون فصلای ناملموسین و ی کم انرژی بیشتری میخواد خوندنشون

به هیچ وجه نمیشه پیش بینی کرد که سوالات زیست چه ترتیبی دارن از چه فصلایی چه تعداد سوال میاد

مثلا زیست ۹۷ غافلگیر کرد و سوالی از گردش مواد نداشت! عوضش روی فصلایی مثل رفتارشناسی پویایی جمعیت ... مانور داده بود ک بچه ها فک میکنن کم اهمیته و کمتر میخونن

نظام جدیدا باید برسن تقریبا همه زیستشونو بخونن چون واقعا کم کردن براشون =/

فصول مهم و تقریبا ریاضی

بهتره به همین ترتیب بخونید

ترکیبیات و احتمال

امار

الگو و دنباله

مثلثات

بازه معادله نامعادله

تابع و معادله درجه ۲

تابع قدر مطلق و جز صحیح

تابع نمایی و لگاریتمی

ترکیب توابع

حد و پیوستگی

مشتق

انتگرال

ماتریس

فصل ۴ هندسه که کمتر خلاقیتیه (هندسه فضایی)

فیزیک

اینه ها و عدسی ها

تعادل گرمایی

کار و انرژی

مغناطیس

القا مغناطیس

نوسان

موج مکانیکی

موج صوتی

موج الکترومغناطیس

فیزیک اتمی

ساختار هسته

شیمی

تقریبا میشه گفت مثل زیسته

چون سوالا سال های اخیر سخت شده میشه گفت که باید روی تقریبا همه فصول تسلط داشت

اما میشه از مسائل محلول و اسیدباز چون ی کم ناملموسن صرف نظر کرد

(حفظیات حتما خونده بشه)

استو و ترمو و ساختار اتم و یونی و کربن آلی و سینتیک و تعادل فصلای راحتین اول خوب رو اینا مسلط شید که حتما امتیازشو بگیرید

برای نظام جدید هاهم همینطوره فقط یه کم فصل های شیمیشون ترکیب شده مثلا فصلی مثل در پی غذای سالم هم شامل ترمودینامیک هم سینتیکه که جفتش از قسمت های راحت شیمی محسوب میشه

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦
در هر صورت بخون، حتی اگه نخای کنکور بدی چون زیست خییییلی کاربردیه واسه زندگی آیندت (همه فصول) و این ...

من خودم عااااشق زیستم ولی با ژنتیک نمیتونم کنار بیام

الان هم امیدی ندارم که امسال قبول شم چون دیر شروع کردم بیشتر دارم از الان واسه سال بعد خودمو آماده میکنم حداقل ۵۰ درصد مطالب رو هم بلد باشم واسه سال بعد خوبه

من خودم عااااشق زیستم ولی با ژنتیک نمیتونم کنار بیام الان هم امیدی ندارم که امسال قبول شم چون دیر ش ...

كار خوبي ميكني خيلي خوبه كه از يك سال زودتر شروع كني كلي تجربه تو كنكور دستت مياد

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦
2738
كار خوبي ميكني خيلي خوبه كه از يك سال زودتر شروع كني كلي تجربه تو كنكور دستت مياد

من امسال سال دوممه آخه سال بعد میشه سوم

ولی امسال یه مشکلی برام پیش اومد از دی ماه تا آخر فروردین درگیر فیزیوتراپی بودم هررر روز برا همین کلی عقب افتادم و الان هم امیدی ندارم ولی به خودم قول دادم سال سوم رو دیگه بترکونم