2737
2734
عنوان

اونایی که دماغشونو عمل کردن توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 30 پست
خیلی سخت بود پشیمون نیستی 

الان عکس ندارم عزیزم همین دیروز جراحی شدم....سخت نیست اصلا دردم نداره به هیچ عنوان فقط ادم کلافه میشه چون راه نفس یه خورده بستس باید از دهن تفس کشید

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
الان عکس ندارم عزیزم همین دیروز جراحی شدم....سخت نیست اصلا دردم نداره به هیچ عنوان فقط ادم کلافه میش ...

پيش كي عمل كردي؟ خونريزي نداري تامپون نزاشته؟

خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان عکس ندارم عزیزم همین دیروز جراحی شدم....سخت نیست اصلا دردم نداره به هیچ عنوان فقط ادم کلافه میش ...

سلام عزیزم تبریک میگم عزیزم منم دوس ددرم عمل کنم دخترم ۹ماهشه میترسم سختش شه میشه راهنمایی کنی چند ساعت تو بیمارستان بودی؟ورم‌و کبودی هم داری؟در چه حده؟

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
پيش كي عمل كردي؟ خونريزي نداري تامپون نزاشته؟

نه خونریزی آنچنان ندارم خیلی کم میاد پاکش میکنم خودم خون آبه مانند میاد ...پیش صمد فروهنده

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
سلام عزیزم تبریک میگم عزیزم منم دوس ددرم عمل کنم دخترم ۹ماهشه میترسم سختش شه میشه راهنمایی کنی چند س ...

صبح ساعت ۷ بیمارستان بودم گلم ساعت ۵ هم خونم ...کبودی بستگی به دکتر داره با من همزمان چند نفر رفتن اتاق عمل سباه و کبود برگشتن اما برای من فقط بین دوتاابروم یکم باد داشت و اصلا کبود نشدم دردم اصلا ندلشت فقط کلافگی داره من خودم یه پسر فوق العاده شیطونه ۲ ساله دارم که فعلا تا ۷ روز گذاشتمش پیش مامانم

2738
نه خونریزی آنچنان ندارم خیلی کم میاد پاکش میکنم خودم خون آبه مانند میاد ...پیش صمد فروهنده

ممنون مباركت باشه. شايد بويايي بخاطر لخته هاي خون داخل بينيت دچار مشكل شده. اما جهت اطمينان از دكترت حتما سوال كن. ولي احتمال زياد طبيعيه چون تازه عمل كردي. ميشه بپرسم چقدر شد هزينش ؟

خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.
ممنون مباركت باشه. شايد بويايي بخاطر لخته هاي خون داخل بينيت دچار مشكل شده. اما جهت اطمينان از دكترت ...

۷ تومن عزیزم ...اره منم مبگم شاید بخاطر لخته های خون هست چون همین دیروز عمل کردم

۷ تومن عزیزم ...اره منم مبگم شاید بخاطر لخته های خون هست چون همین دیروز عمل کردم

عزيزم مبارك باشه ،ببخشيد تو بيمارستان خصوصي عمل كردين؟اگ مايل بودي جواب بده

فقط يه نشونه .....يه معجزه......💔
صبح ساعت ۷ بیمارستان بودم گلم ساعت ۵ هم خونم ...کبودی بستگی به دکتر داره با من همزمان چند نفر رفتن ا ...

ممنون که راهنمایی کردی انشاالله نتیجه عملت همونی که دوس داری بشه گلم به نظرت من الان عمل کنم بهتره یا بزارم یکم دخترم بزرگتر شه

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
2706