2733
2739

بچه ها من دیروز صبح ببنیمو عمل کردم تامپون هم نزاشته دکترم و فقط قالب روشه اما حس بویایم کاملا رفته ایا شما هم اینطوری بودین؟؟با سرمم هم داخلشو میشورم اما اصلا بو هیچیو حس نمیکنم این طبیعیه؟

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خدا حالا چی میشه 😱 استرس نداشته باش مشکلی نیست  خوب میشی

اینجوری که تو بیشتر استرس دادی😐😐😂😂

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
2731
بله طبیعیه...دو هفته دیگه شایدم کمتر از اولم بهتر میشی

وای اخ جون مرسی عزیزدلم

عمل کردی خوب 

البته من فیتیله داشتم ولی فکر نمیکنم اتفاقی واسع حس بویاییت افتاده باشه عزیزم 

در ضمن تبریک میگم به خاطر عمل بینیت 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
2738
من تا ده روز بويايي نداشتم . نترس عاديه فقط تند تند شستشو بده 

ااا خب خداروشکر طبیعیه تند تند شستشو میدم اما بازم راه نفسم کامل باز نیست انگار داخل ببنیم خون خشک شده 

عمل کردی خوب  البته من فیتیله داشتم ولی فکر نمیکنم اتفاقی واسع حس بویاییت افتاده باشه عزیزم&nb ...

مرسی عزیزم

اینجوری که تو بیشتر استرس دادی😐😐😂😂

خودمم‌بعد اینکه خوندم متوجه شدم 

خواستم مثلا با شوخی حالتو خوب کنم 

قضیه درست کردن ابرو و کور شدن چشم شد 😂

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
من عمل کردم.اما چراحس بویاییم خوب بود . بنظرم طبیعیه الان کلی لخته خون و کثیفی تو بینیت هست ی چندروز ...

از همون روز بعد عمل حتی با قالب بازم حس بویایی کامل داشتی؟

2706