2726
عنوان

پزشک بی وجدان؟ یا بی سواد؟(کرج)

2205 بازدید | 34 پست

سلام/ پسر یک ساله من دو روز قبل خورد زمین و از بینیَ ش کمی خون آمد. بردمش دکتر اورژانس گفت به نظر شکستگی نمیاد ولی بهتره یک پزشک گوش و حلق و بینی یک معاینه سطحی بکنه که مطمین بشین. دم افطار چقدر گشتیم تا بالاخره مطب دکتر منصور ت در طالقانی شمالی در کرج رو پیدا کردیم که تا بچه رو دید بدون معاینه درست گفت سریع ببرید بستری کنید بچه باید بیهوش و عمل بشه!!!! بماند که چقدر استرس به ما وارد شد تا صبح فرداش که بچه رو بدیم تهران پیش دکتر بابک امیدوار که خدا خیرش بده با معاینه دقیق داخلی گفت بچه هیچ مشکلی نداره و احتیاج به هیچ دارویی هم نیست.

خواستم به اطلاع دوستان برسونم که در انتخاب دکترشون نهایت دقت رو داشته باشن. دکترای بی سواد و بی وجدانی که اتفاقا مطبشون خیلی هم شلوغ هست کم نیستن متاسفانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برام جالبه که چقدر هم مطب ایشون شلوغ بود! یعنی واقعا مردم چقدر راحت جونشون رو دست همه میسپارن! پزشک پسر من دکتر امیدوار هست ولی اون شب چون دسترسی به تهران نداشتم مجبور شدم ببرم پیش این پروفسور دانشمند!!

ميخواسته پول عمل بگيره كثافت

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

ایشالا سرع بچه خودش این بلا بیاد تا تجویزه بیخود نکنه مرتیکه بی سواد

من شوهرم سوخت دکترش که توی بیمارستان مطهری بود چون برای هر سانت پوست گذاشتن 1تا5میلیون پول میگرفت کل بدن شوهرمو سلاخی کرد و پوست برداشت و پیوند زد

اخرشم یه انگشت پاش رو گفت اگه پیوند نزنی باید بیای قطع کنی

من نذاشتم پیوند کنه خودم درمانش کردم و مراقبش بودم

خدارو شکر سالمه

ولی قسمتهایی که پوست گذاشته بعد از 2سال هنوز خوب نشده

الهی به حق این شبای عزیز

سره عزیزاش بیاد چون تا نبینه عمقِ فاجعه رو نمیفهمه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

اره واقعا خواهر بیچاره من بعد رابطه دچار خونریزی میشد رفت پیش یکی از معروف ترین دکترای شهرمون اونم بهش گفت مشکل از فکرته ارامش داشته باش وهزار چرت وپرت بعدش رفت یه دکتر دیگه ایشون گفتن عفونت خیلی شدید داری چطور نفهمیده بهش دارو داده از این دست دکترا اصلا کم نیستن

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
برام جالبه که چقدر هم مطب ایشون شلوغ بود! یعنی واقعا مردم چقدر راحت جونشون رو دست همه میسپارن! پزشک ...

یه دندونپزشک سهمیه ای هم سر کوچه ما مطب داره.بلا استثنا هر کی پیشش دندون پر میکنه به 2 هفته نرسیده آبسه میکنه و مجبور میشه بکشه.

نمیدونم چطور طی این همه سال که کار کرده هنوز به صورت تجربی هم پر کردن رو یاد نگرفته.

از ارتودنسی کردنش که دیگه نگم، دختر همسایمون یه فک رو پیشش ارتودنسی کرد افتضاححححح.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

اوه اوه میشناسمش گند زد تو دماغ جاری و خواهرمو دوتا دوستم فسیل شده هنوزم عمل میکنه😑

خدا رو شکر که پسرت طوریش نشد.

این اقای دکتر همکار مامانم بود و ما کاملا میشناختیمش دماغ زن خودش انقدر زشت و بزرگ و قوز داره ولی عمل نکرده . واسه پول عمل هم فقط شماره حساب زنشو میده😐

تو رشت دکتر قنبر زاده متخصص چشم مطب بسیار بسیار شلوغ که عمل چشم میکنن همسر من بیماری ارپی دارند ۵ سال پیش رفتن پیشش  یسری علایم رو گفته ومشکلات بیناییش رو با یه تست  خیلی ساده تشخیص داده میشده متاسفانه ایشون گویا سواد درستی ندارن تشخیص ندادن و لیزر کردن که همون لیزر بیماریشو چند برابر کرده ..😡😡

برای جراحی هیچ وقت نباید به نظر  یه دکتر اکتفا کرد ...

متاسفانه اکثرا پولکی شدن وپول براشون اولویته 

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...
2706