2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخ جووووون😉😉😉

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

خودرو برقی منظورشون هیبریده؟؟؟

خدا رحم کرد من داشتم فروختم

دوستم براش مشکلی پیش اومدنود میلیون باتریشه

کلا هم نیست میگن باید بری دبی بیاری

ماشین افتاده تو پارکینگ😳

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

چرابراخونه هیچ کاری نمیکنن.مافقط یه ماشین داریم که بفروشیم یه مقدارپس اندازکه خونه بخریم باوام که پولمون نمیرسه حالاماشینم بیادپایین دیگه بدتربرایکی مث ماچرابراخونه یه فکری نمیکنن.این طرحم حتماسودی براکسی داره.....

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
چرابراخونه هیچ کاری نمیکنن.مافقط یه ماشین داریم که بفروشیم یه مقدارپس اندازکه خونه بخریم باوام که پو ...

خونه هم که قراره با کارشناس قیمت گذاری بشه و از حالت بنگاه داری و دلالی خارج بشه 

ولی باز در کل قیمت ها از این پایین تر نمیاد یکم رکود ایجاد میشه فقط 

خونه هم که قراره با کارشناس قیمت گذاری بشه و از حالت بنگاه داری و دلالی خارج بشه  ولی باز در ک ...

یعنی کارباامثال ماکردن که من دیگه هیچ امیدی به اینده ندارم چندسال درس وزحمت نه کارهست نه خونه نه هیچی .....فک میکنم دیگه دارم تموم میشم😔

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
2706