2726
عنوان

یک چیزی

98 بازدید | 17 پست

تو اینستا دیدم واسه  خیرات امواتشون غذای سگ میپختن پخش میکردن بالاشهر سر دیگ فاتحه الاخلاص میخوندن  این یعنی چی

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب دوست داشتن بدن به سگ چیکار کنیم 

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

خیرات فرق نداره که کار خیر میرسه به اموات.ولی این ادا اصولها رو نمیفهمم.ما وقتی میریم خارج ازشهر.استخوان مرع و گوشت و ... میبریم برای سگها ثواب داره.ولی مراسم درست کردن دیگه ندیده بودم😑

اشکالش چیه یعنی سگ گشنه بمونه اشکال نداره؟ به سگا به نظرم خیلی بیشتر رواست

نه خب.خیلی هم خوبه.ولی اینها که مراسم راه انداختن  هدفشون ثواب تنها نیست.به نظر من که شو هستش.بعد قران بخونی سر غذای سگ و هم بزنی مثل نذری 😐

2706