2737
2734
عنوان

باردارم😢

587 بازدید | 47 پست

اما ناراحتم از بارداریم 

فعلا ۱۹ سالمه بچه نمیخواستم فقط همسرم میخواست

آمادگی مادر شدن و ندارم خیلی دلم گرفته 

نگید خب چرا باردار شدی

اتفاقیه وغلطیه ک شد😭😭

اصلا ناراحت نباش منم اولش خیلی ناراحت بودم ولی الان میگم از دواج اگه فقط یه مزیت داشته باشه اونم مادرشدن

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نميدونم چي بگم هم براي شما ناراحت شدم هم اون طفل معصوم . 

اوناكه با خواستن و اشتياق بچه ميارن بعد ناله ميكنند . اميدوارم براي شما خدا بخواد و بعد زايمان ذوق و انرژي و شادي باشه.

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
خانما چکارکنم ب خودم امید و دلداری بدم تروخدا بیاییین😭

سنت کنه بچه با خودت بزرگ میشه تحت.اینکه خوبه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738

دیگه کاریه که شده.منم دقیقا همین حسو داشتم تا یه ماه فقط گریه میکردم شوهرم ذوق کرده بود با دمش گردو میشکوند

اما الان میبینم رابطه منو دخترم خیلی عالیه چون فاصله سنی مون کمه خیلی باحوصله ام وخیلی خوب با هم کنار اومدیم

خوشحالم که اون موقع خداخواسته حامله شدم😁

حالا ک بارداری ناشکری نکن بنظرت بهتر بود اگ کارت ب دکتر می افتاد واسه بارداری یا الان ک بی مشکل باردار شدی،من خودم اقدامم مشکلی م ندارم ولی ی سال و نیمه ک نشده پس ناشکری نکن

واسه حل شدن مشکلم ی صلوات میفرستین؟

مبارکه عزیزم..خوبه که اختلاف سنیت هم با بچت کمه من که خیلی دوس دارم.حالا مطمئنی؟؟آزمایش خون دادی؟

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
خانما چکارکنم ب خودم امید و دلداری بدم تروخدا بیاییین😭

کاری نباید بکنی،اسید فولیک بخور و شکر کن که لیاقت مادر شدن رو داری

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

واااای 

عزیییزم خدارو باید شکر کنی 

اگه ببینی چقد نازایی زیاد شده 

اگه خدایی نکرده نازایی میداشتی 

دوسال بعد میگفتی عجب اشتباهی کردم جلوگیری کردم 

ناشکری نکن گلم 

هزاران نفر از جمله خود من فقط منتظر یه جواب مثبت آزمایشیم 😔😔

من سه ساله منتظر همین لحظه ایم ک بشنوم باردارم  

ان شاءالله نی نی سالم بیاد بغلت 

خودت میفهمی چقد شیرینه

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2706