2410
2553

شومیز بگیرم براش یا چیز دیگه ای؟ چه رنگی بچه ها

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم دامن 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2456
2714

با یه چیز که تنگ باشه ستش کن نه شومیز گشاد دامن را بذار روی لباس تا کمر باریک و قشنگ باشه با  تاپ سفید راه راه قشنگ میشه

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

بچه ها میخام جلوی برادرشوهرهام بپوشم، بچه ها یه سوال شومیز طرحش گشاد هستش یا میشه یه جذبش رو هم پیدا کرد؟

بچه ها میخام جلوی برادرشوهرهام بپوشم، بچه ها یه سوال شومیز طرحش گشاد هستش یا میشه یه جذبش رو هم پیدا ...

چون اینا یک حالتی دارن باید یک سبک خاص پوشید شومیزت گشاد باشه قشنگ تره 

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
چون اینا یک حالتی دارن باید یک سبک خاص پوشید شومیزت گشاد باشه قشنگ تره 

آهان بزار توی دامن یا بیفته روی دامن؟ به نظرم بزارم زیر دامن قشنگ تره درسته؟

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2706