2733
2734
عنوان

😔😔 دیشب فوت کرد

831 بازدید | 31 پست

چن روز پیش تاپیک زدم گفتم برای فامیلمون صلوات بفرستین تو سی سیو هستش حالش بده 

دیشب فوت کرد .😔😔زنش جونه ۵ تا بچه داره 

بچه کوچیکش ۱۵ روزشه .دلم سوخت بحال زنش 

خانما ازتون ممنونم که صلوات فرستادین 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خدارحمتش کنه ولی فکر کنم سالهای زیادی بود که نشنیده بودم کسی 5تا بچه داشته باشه برای کدوم شهربودن؟

این موجودانسانی چه شگفت انگیز مخلوقیست!گاهی درپستی چنان می شود که هیچ جانوری به کثیفی اونمی رسد.وگاه در عظمت چنان اوج میگیردکه درخیال نمی گنجد.
2738

سلام بچه ها دختر گلمهر چی شد؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خدارحمتش کنه ولی فکر کنم سالهای زیادی بود که نشنیده بودم کسی 5تا بچه داشته باشه برای کدوم شهربودن؟

اوایش دختر ۲۰ سالشه ..بعد سه قلو اونم سه تا پسر ..

بنده خدا گفت نمیخام دخترم تک باشه .این آخری رو هم اورد .اونم پسر شد 😔😔

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2706