2737
2734
عنوان

لطفا راهنمايي كنيد

118 بازدید | 11 پست

يه دوست دارم متاهل هست .أما با اين كه متاهله خيلي از اقايون بهش توجه ميكنن .بهم كفت يكي هم هست در مورد كاري باهاش ملاقات كاري داشته .از اون موقع بهش زنك يا بيام ميده و ميكه نميتونم فراموشت كنم اين بدبختم مونده جي كار كنه .حالا اين دوست من كم سن هم هست شوهرشم خيلي ادم خوبي.اما ميكه نميدونم جرا همش مزاحم برام بيدا ميشه .راهنمايي لطفا بجه ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا مجرد و متاهل نداره همه خانوما و اقایون ممکنه چند نفری ازشون خوششون بیاد

ادم که نمیتونه بقیه رو کنترل کنه بگه ترخدا از من خوشت نیاد

مهم اینه زن یا مرد چجوری خودشونو کنترل کنن

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2731

من به این خانم شناختی ندارم ولی به چشم خودم متاهلایی رو دیدم که از صدتا مجرد بدترن 

تو محیط کاری همکار مرد داریم که همیشه پیش میز این خانم متاهل نشسته به شوخی و مسخره بازی ولی یه بارم پیش من نیومده غیر از مسائل کاری

مثلا چند روز پیش خانمه برگشته میگه میخوام برم استخر علی"همکار اقامون" بیا بریم

یا میگف ای امروز خسته شدی بیا ببرمت حمام

من بجا اون دوتا خجالت میکشم

2738

من خودم آقام. ای ای دی خانومم هست. من جای شوهرش بودم انتظار داشتم اولین مزاحمت رو به خودم بگه. از اونجاش به من مربوط بود که چطور با اون اقا رفتار کنم. از نظر ممن نگفتن به شوهر دوتا احتمال بیشتر نداره یا طرف خودش دوست داره این ارتباط رو یا این که باهاش رفتاری داشته که حالا از بر ملا شدنش میترسه. حالت اول که هیچ اما حتی اگر حالت دوم هست بهترین راه گفتن به همسرش هست. نهایتش و در بدترین حالت شوهر نمیذاره دیگه اونجا بره سرکار. رفتار ادما بعضی وقتا بقیه رو دچار سو تفاهم میکنه. من خواهر خانومم خودش خیلی شاد هست و با همه گرم میگیره براش این مشکلا زیاد پیش میاد. کاسبیش شده خط عوض کردن. اما همه به پاک بودنش ایمان داریم. اینو گفتم برای کسایی که زود قضاوت میکنن و میگن حتما خودش یک چیزیش میشه. نصف بیشتر مردای اجتماع مون مریض تشریف دارن. برای مریض هم فرقی نمیکنه تو توی چادر باشی یا بد حجاب باشی و ...

سر كار كه ديكه نميره .خودش ميكه هيج رابطه اي هم جز كار با طرف نداشته .أما طرف بيشعور تشريف داره و بيام ميده از طرفي هم ميترسه به شوهرش بكه .نكنه شوهرش سر هيج كاري دست خودش بده.جون واقعا جيزي نبوده و در حد بيامك بوده

بهش بگه پیامک بدی به شوهرم میگم. بازم داد بگه. مردها خیلی منطقی تر هستند و خیلی کم احساسی برخورد میکنن. عصر جوری بهش بگه که حتی اگرم بخواد با طرف درگیر بشه بیفته فردا صبح. اینجوری عصبانیت کم میشه و مشکلی پیش نمیاد. نگه میشناسمش تا ادرس و نام و نشانی از طرف نداشته باشه. مخاطب رو از گوشیش حذف کنه بگه مزاحم دارم نمیدونم کی هست. نهایتش میتونه بهش زنگ بزنه تهدیدش کنه که یارو میترسه تموم میشه. یا هم نهایت مجبور میشه شاکی بشه تا بتونه به ادرس و ... دست پیدا کنه