2737
2734
عنوان

برنامه کرفس برا لاغری

112 بازدید | 8 پست

دوستان من اطلاعات وارد کردم بهم گفت مثلا ۲۰۰۰ کالری روزانه 

این چقدر درسته؟اخه دکتر کرمانی میگن وزن ضرب در ۳۰

ی تاجیک اینجا دیدم وزن ضرب در ۲۰

خطرات کالری شماری

🔹وقتی دراز کشیده‌اید و هیچ‌کار نمی‌کنید، بدن شما انرژی مصرف می‌کند. به این نرخ، نرخ متابولیسم پایه می‌گویند. وقتی کالری مصرفی خود را پایین می‌آورید، بدن می‌تواند نرخ متابولیسم پایه را کاهش دهد.

🔹ادامه رژیم غیراصولی و عبور از استاپ‌وزنی به مشکلاتی جدی‌تر مثل ریزش مو، ضعیف شدن ناخن، آهسته‌شدن بهبود زخم‌ها و... می‌شود.

🔹اگر غذای مصرفی خود را کم کنید، ویتامین‌ها، موادمعدنی، اسیدهای آمینه و کربوهیدرات‌ها را هم کم کرده‌اید. برخی از این تغییرات علاوه بر عضله‌سوزی به مشکلات قلبی، گوارشی، عصبی و حتی بینایی منجر می‌شوند.

🔹هنر طراحی رژیم این است که با وجود کاهش کالری دریافتی، تغییری در موادغذایی حیاتی به‌جود نیاید.

برای دریافت برنامه اصولی به آیدی زیر مراجعه کنید:

@Drzahrab

آدرس کانال :
@dietclinicz

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

مشاوره وارائه رژیم به صورت آنلاین

برای دریافت انواع رژیم به آیدی زیر پیام دهید:

Drzahrab@

آدرس کانال :

dietclinicz@

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در ضمن

برای دریافت 

@Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

@Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2738

عزیزم من خیلی قرص های لاغری رو امتحان کردم هیچ نتیجه ای نگرفتم چند جا هم خرید کردم اما پولم رو خوردن و واسم نفرستادن تا اینکه با سارا جون آشنا شدم واسه نوین داروطب مشاوره می ده از ایشون #ایزی_اسلیم گرفتم که کامل اشتهام رو صفر کرد و تونستم 8 کیلو لاغر کنم بعد یک دوره #بادی_اسلیم گرفتم #بلوبری و #جی_سی اسلیمنیگ هم داره که البته گرونتره متاسفانه فقط تگلرام و اتس آپ مشاوره و ثبت سفارش دارند ولی تا حالا بدقولی از ایشون ندیدم حتی یکبار تهران آدرس دادم نیم ساعته تحویل دادن واسه کیش که من هستم دو روزه می رسه

نمیخوام تبلیغ کنم اما می دونم چقدر پیدا کردن فرد مورد اعتماد و قرص اورجینال مشکله واسه همین شماره ایشون رو میزارم

09309782427