2733
2734
عنوان

کیا از یکی خوششون میاد ولی اونو نمیدونن 😶

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 48 پست

من خیلی خوشم می یومد اما هیچ وقت نگفتم اونم هیچ عکس العملی نداشت تا حدود 8 سال بعد یه دفعه ای زبون باز کرد اما از همون موقع بد بختی های من شروع شد و کلی مصیبت کشیدم تا فراموشش کردم بیشتر عشق ها بهتره داخل سکوت خفه بشه

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از کسی خوشم میاد که خودشم بدونه😆😆😆

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2731
اینقدر برای خودت ارزش قائل باش و خودتو دوست داشته باش و خودتو بالا بدون که منتظر این نباشی که عشق و ...

دله دیگه میره ی دفعه برا کسی

ولی من دلم دور نرفت دلم برد  با رفتارش احترامش نگاهش ولی هیچ کاری نکرد

الان که با بعضیها حرف میزنم میگن فلانی کلا ادمای خونگرمین فک میکنی علاقه ای وسطه...😐😅

☺😚 اره خیلی خوبه فهمیدم همدرد دارم‌ تصمیمت چیه؟من دارم دودل میشم ی چیزایی میخونم دارم دلسرد میشم ول ...

نمیدونم والا . البت یه اتفاقایی داره میفته ک دارم بهش نزدیک تر میشم🤪

2738

داغ دل جوونیای من بود عاشقش بودم نمیدونست ..بهش نخ دادم یه بارم باهاش بیرون رفتم بهترین روز زندگیم بود ..اما بعدش دیگه سراغی ازم نگرفت ..بعدیکسالم ازدواج کرد ...منم کم کم اردواج کردم عاشق همسرم شدم ..بچه دار شدم و فراموشش کردم تا گذشت و بعد هفت هشت سال فهمیدم زنش بهش خیانت کرده و ولش کرده و رفته ...بدآورده بود...اما دوباره ازدواج کرد با یه زن بچه دار ..الان پدر دوتا بچست و ظاهرا زندگی ارومی داره ...الان دوازده سال گذشته ..منم تو زندگی بالا و پایینهای زیادی داشتم ..اما چسبیدم به زندگیم...زندگی خیلی بالا و پایین داره ..

دله دیگه میره ی دفعه برا کسی ولی من دلم دور نرفت دلم برد  با رفتارش احترامش نگاهش ولی هیچ کاری ...

آره امکان داره دل بره، ولی وقتی ارزش خودتو بالاتر از اون دونستی غصه نمیخوری

2706