2726
عنوان

بنظرتون با این همسایه چه برخوردی کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 34 پست

اخ اخ طبقه پایینی ما هم شیره میکشه بوی گندش همه جا رو برمیداره
دیروز مهمون داشتم ابروم رفت بخدا اینقد خجالت کشیدم :(

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا چه گناهی دارن دروغ میگن واسه دردکمره بهانشونه 

نمیدونم بهونشه یا نه.ولی یکی از فامیلای ما سرطان داره تریاک مصرف میکنه چون دردش رو خیلی کم میکنه.هیچ مسکنی به غیر از اون جواب نمیده

Kiziim

ما هم اسایش نداریم یه زن و شوهر طبقه ی بالا ما هستن صبحا تاااااا ظهر میخوابن از اونور دیگه ظهر نمیخوابن و همش تق و توق و سر و صدا و ...عاصی شدیم دیگه شبا هم ساعت ۳ اینا میخوابن تو راه پله که میرن بالا انگار تریلی داره رد میشه همشم داد و بیداد خییلی هم رفت و امد دارن روانی شدم دیگه با زنه هم رودروایستی دارم 

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
تومنو درک میکنی

برا ما بوی گندش تو راه پله میپیچه
حالا توی خونه من هروقت مرتکه شیره میکشه عود روشن میکنم
از این عودای عربی گرفتم اونا بوی بد شیره تریاکو از بین میبره
اما توی راه پله ببخشین دوس داری بالا بیاری از بوی بد....

ما هم اسایش نداریم یه زن و شوهر طبقه ی بالا ما هستن صبحا تاااااا ظهر میخوابن از اونور دیگه ظهر نمیخو ...

بروش بیار
اینجوری نمیشه بضیا شعور اپارتمان نشینی ندارن

میتونید شکایت کنید،  یکی از اقوام ما مورد مشابه اشتن رفتن شکایت کردن طرف نیومد دادگاه براش حکم شلاق دادن.

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...

یه بار که در حال کشیدنن به پلیس زنگ بزنید اینا ادم نمیشن با حرف طرف معتاده

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
بروش بیار اینجوری نمیشه بضیا شعور اپارتمان نشینی ندارن

بخدا ما تا یه ذره تو خونمون حرف میشه میگم چیزی نگید چون این طور که معلومه سقفمون خییییلی نازکه چون صدای تی وی شونم میاد در این حد....ولی حتما بهش میگم

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2706