2737
2739
عنوان

کسایی که نگران خرید جهازشونن بیان

278 بازدید | 38 پست

دوساله نامزد هستم و بخاطر شرایط اقتصادی و گرونی تو این دوسال فقط یکم از لوازم اشپزخانه رو تونستم بخرم خیلی فکری میشم 

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی خریدی استارتر?

خورده چیزا دودست آرکوپال چینی هم ک خریدنی نیست قوری کتری فلاکس فنجان لیوان قابلمه روحی و یه سری خورده چیز دیگه 

فقط ضروریات رو بخر و کاری به حرف کسی نداشته باش

تو این گرونی همون ضروریات هم کم کم ۴۰تومن میخاد هرچقدرم هی حذف میکنم بازم گرونیه 

عزیزم منم تازه عروسم  فقط چیزهای ضروری رو خریدم  مبل و سرویس خواب هم ندارم  ۳ ماهه عر ...

خوشبخت بشی گلم منم تو این دوسال انقد روحی اذیت شدم ک میگم خدایا اصلا جهاز نمیخام جور کن عروسی کنم تکلیفم مشخص بشه

2738
خورده چیزا دودست آرکوپال چینی هم ک خریدنی نیست قوری کتری فلاکس فنجان لیوان قابلمه روحی و یه سری خورد ...

میخوای وام بگیری? وام ازدواجت گرفتی? من چیزایی ک خریدم همرو قسطی برداشتم خیلی سخته جهیزیه خریدن 

تیکر عروسیمه

خرده ریز نخر . بجاش لوازم اصلی رو قسطی بخر مثل یخچال ییا پاز. البته اپر داماد نمیخره. مبل و سرویس خواب رو بذار اخر. منم با اینکه مشکل مالی نداشتم چینی نخریدم. دو دست ارکوپال خریدم. لوازم برقی هم یخچال و مامروفر و چرخ گوشت به اصرار مادرم خریدم همین . سرویس خواب و مبل هم از میدون  امام حسین خریدم خیلی قیمتهاش پایینه. رخت خواب کلا نخریدم . قرار نیست کسی شب خونه عزوس داماد بخوابه. فرشم ماشینی بود . ولی یکبار کسی جرات نکرد حرفی بزنه اگر هم میزد مهم نبود 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
میخوای وام بگیری? وام ازدواجت گرفتی? من چیزایی ک خریدم همرو قسطی برداشتم خیلی سخته جهیزیه خریدن  ...

هنوز عقد نکردیم وامم ۳۰تومن جایی نمیرسه مگر اینکه فقط لوازم برقی بخرم و چوبی نخرم

خرده ریز نخر . بجاش لوازم اصلی رو قسطی بخر مثل یخچال ییا پاز. البته اپر داماد نمیخره. مبل و سرویس خو ...

وای ما رسمه رخت خواب اینا زیاد میدن فامیل شوهرم تعدادشون زیاده مجبورم لوازم اشپزخونه تعداد بالابخرم لوازم برقی هم وقتی وام گرفتم میخام یخچال ماشین لباسشویی تلزیون جاروبرقی و چرخ گوشت و اب میوه گیری میخرم بعضیا خیلی برقی میخرن 

هنوز عقد نکردیم وامم ۳۰تومن جایی نمیرسه مگر اینکه فقط لوازم برقی بخرم و چوبی نخرم

یخچال بزار شوهرت بخره . ب بقیه چیزا میرسه . درست خرید کنی میرسه بنظرم الان دیگه کسی فرش ۱۲متری نمیگیره البته بستگی ب خونت داره ,میتونی دوتا فرش ۹متری بخری میشه ۵یا۶تومن.ی لباسشویی اگر باشوهرت باشه خیلی خوب میشه اگرم نیست ک واس اونم ۷تومن.بزار کنار , همین چندوقت پیش دوستم اسنواخرید ۷تومن .  سرویس خوابم ۴تومن از تولیدیا بخر خیلی قشنگن خودم میخوام بخرم مبل هم راحتی خیلی عالیه و مدرنه که اونم ۶تومن قشنگترینه دیگه ,اونم از تولیدیا بخر چینی هم اگر میخوای بخری تقویس خیلی طرحای قشنگی داره ۱۲نفره یک نیم . قشنگ بشین لیست کن الویت بندی کن و جیزایی ک خیلی واجبه و ظروریخ بخر . درضمن بجاناکروفر آون توستر بخر ک خیلی بهتره ,خودم اینکارکردم . تازه من مبلم نمبخوام بخرم شرایط من خیلی سختتره 

تیکر عروسیمه
2706