2733
2734
عنوان

ترشح سفید چشم نوزاد 6 ماهه

921 بازدید | 16 پست

سلام دوستای گلم 

نی نی من 6 ماهشه تقریبا از یه ماه پیش یه ترشحات سفید از چشمش گاهگاهی بیرون میاد اول فک کردم از دماغشه چون شبیه فین بود چسبنده و سفید و کوچولو بعدا دیدم تو چشمش هم هست

نی نی شما اینطوری بوده اصلا؟از چی میتونه باشه؟

اره طبیعیه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اکثرا بچه ها تو نوزادی اینجوری میشن... مادرشوهرم چای سرد رو به پنبه میزد و چشم بچه میکشید خوب میشد!
دکتر هم ببر یه قطره میدن یا از داروخونه بگیر بگو برای چی میخوای خودشون میدن بهت

خداجون بابت تمام داشته ها و نداشته ها شکر اما خدا جون یه نی نی رو لطفا به همه مامانای منتظر بده ... آمیـــــــــــــــــــــــــــــــن *
واقعا؟ چون چشماشو خیلی می ماله و قرمز میشه بعضی موقع ها هم پف می کنه انگار چمشاش کوچیک شده 

پس حتما دکتر ببر شاید آلوده بوده دستش 

خداجون بابت تمام داشته ها و نداشته ها شکر اما خدا جون یه نی نی رو لطفا به همه مامانای منتظر بده ... آمیـــــــــــــــــــــــــــــــن *
2738
پسر منم شش ماهه است و صبح ها گاهی  اینطوری هست طبیعی نگران نباش

آخه اون ترشحات زرد بودن تو نوزادی الان سفید شده تازه اونطوری چشبندگی ترشحات زرد رو نداره این سفید مثل گوله اس

اگه عفونت باشه  چشم قرمز شود، پلک‌ها متورم شود و چشم دارای ترشحات چرکی باشد، یا اینکه آن‌ قدر ترشح زیاد باشد که صبح‌ها هنگام بیدار شدن، چشم‌ها به سختی باز شوند.

بسلامتی روزی که پسرم ،داداشش رو تو بغل بگیره  
2706