2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه پولدار نیست

الان اوضاع اقتصادی مملکت باعث شده فکر کنید ایشون پولداره ،چون ماشین ۲۰۰میلیونی اش،که حتما اقساطی خریده شده ۹۰۰میلیون

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2720

با وضع الان که همه چی گرونه چی بگم..اما انصافا کمم نداره رو هم نزدیک ۲میلیارد داره پس پولداره

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

نه پولدار نیست من بیشتر از این سرمایه دارم ولی خودمو پولدار نمیدونم😔😔😒😒

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2714

نه بابا پولدار كجا بود الان همسر منم دوتا خونه داره ماشين پرشيا داره ماشين سنگين هم داره كه تو گروني شده ١/٥ميليارد اما مگه ميشه همين ماشين لاستيك ميخواد ١٠ميليون از اجر خونه بفروشيم لاستيك بخريم يا از يك تيكه ماشين زماني پولدار هستيم كه مازاد بر نيازمون مالي داشته باشيم مثلا اين ماشين رو داريم يه پس انداز ١ميلياردي با يه خونه يا ماشين اضافه هم باسه