2733
2734
عنوان

نزدیکی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 43 پست
سونوی اولو ک دادم دکتر گفت خوبه. الان چند روز که دکترم نیستش. خیلیا میگن موقع غربالگری اولت مشخص م ...

همین که بی بی مثبت میشه دکتر من میگه نزدیکی ممنوع...چون سه ماهه اول تائین کننده ماه های بعدی هست.شاید برا خیلی ها مشکل پیش نیومده واین دلیل نمیشه شما هم نزدیکی داشته باشی.اگه خدایی نکرده جفت پایین باشه چی پس تا غربالگری صبر کن بعد از دکترت مشورت بگیر...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

اصلا نمیشه نزدیکی رو کم کرد.

چون هم من خیلی میخوام هم شوشو🙊

فعلا صبر میکنم تا هفته ی دیگ که غربالگری و از دکتر می پرسم.

خیلی سخت دلت بخوادو نتونی😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا نمیشه نزدیکی رو کم کرد. چون هم من خیلی میخوام هم شوشو🙊 فعلا صبر میکنم تا هفته ی دیگ که غر ...

من بهت میگم اگر مشکل خونریزی،،،،، کمر درد شدید،،،، مداری راحت باش،، شدهر ها رو یه ماه سه ماه از خودتون دور نکنید بعد یه جا دیگ باید پیداشون کنید،،،، البته منظورم شنا نیستید،،،،،، ولی خیلی ها هنین جا اولین خیانت شدهر برمی‌گشت ب تحریمات حاملگي 

یکی میگه مثل قبل شاید برا شما مشکلی نباش ولی برا یکی دیگه اون یکی باعث دردسر بشه هرچند اون فردم مشکلی نداشته باشه کلا میگن نزدیکی در بارداری باید محدود باشه خلاصه باید رعایت کنیم 

این چه حرفیه خو تو سونو همه چی مشخص،،، والا من ک از دکتر پرسیدم گفت مشکلی نیست 

عزیزم من تااونجایی که یادمه توغربالگری ۱۲ هفتگی جای جفت دیده میشه چون سرپسر اولم این بلا سرم اومد بعدخونریزی بهم گفتن حتما جفتت پایینه رفتم غربالگری دیدم بله😐😐😐😐

2738
اصلا نمیشه نزدیکی رو کم کرد. چون هم من خیلی میخوام هم شوشو🙊 فعلا صبر میکنم تا هفته ی دیگ که غر ...

چرا نمیشه آدم به خاطر سلامتی نی نیش از این لذت میتونه بگذره ۹ماه.حالا برو دکتر از نظر جفت وطول سرویکس مشکلی نباشه منع نمیکنه ولی کم میکنه.من خودم اونقدر ویار بدی دارم که از همه فراری ام 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
عزیزم من تااونجایی که یادمه توغربالگری ۱۲ هفتگی جای جفت دیده میشه چون سرپسر اولم این بلا سرم اومد بع ...

خوب همون آفرین اگ مشکل داشته باشی احتمال جفت پایین باش هست،،، ایشون مشکل مدار ن