2726

شما قبول دارين؟ كه مرداي خوشتيپ امكان خيانتشون بيشتره ؟! چون كسي به مرداي زشت و بد تيپ نگاه نميكنه؟! 

البته من خودم يه مورد ديدم كه يه اقاي زشت و نفرت انگيز كه اتفاقا زنش خيلي هم خوبو خوشگل بود خيانت كرد اونم نه يه بار 

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نباید کسی بهشون نگاه کنه که خیانت کنن 

باید هیز باشن خودشون نگاه کنن

که این فاکتورِ مستقلی از زیبایی و زشتیه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2728

زنارو نگاه نکن مردای ایرانی انقد اعتماد بنفس دارن شبیه 💩باشن باز  فک میکنن خوشگلن

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

ن قبول ندارم ...شوهرم اصلا اهل خیانت نیست خیلیم خوشتیپه .....اتفاقا وقتی میرم بیرون پسرای خوشتیپ خیلی کم پیش میاد توجه‌کنن ب دخترا ولی اون بد ریختا هر دقیقه ی متلک میپرونن بیشعورا ...اصلا قبول ندارم تازه حس میکنم عزت نفس اون خوشتیپا بیشتره ...شوهر خودم کل عمرش فقط با من بوده 

سوال عنوان تاپیکت به این معنا نیست که آقایون زشت خیانت نمیکنن!

من فقط همون یه تیکه اول رو میگم. حقیقتش نمیگم صد در صد ولی احتمالش زیاده . میدونی چرا ؟ چون اینجور مردها در معرض دو تا خطر هستن . اول خطر مریض بودن خودشون که این رو یه مرد زشت هم ممکنه داشته باشه، دوم مریض بودن زن ها! حقیقتش به نظر من الان بیشتر خیانت ها تقصیر هم جنس های خودمونه . من به واسطه شغلم توی اکثر موارد میبینم که خانوم ها سراغ یه مرد متاهل میرن . معیارشون هم یا پوله یا تیپ و زیبایی . قاعدتا اون مرد اگر یه ذره تزلزل داشته باشه میتونه تحت تاثیر زن قرار بگیره

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
2706