2703
2553
خودکشی چرا😲😲😲😲😲 دیوونه شدی؟؟ فک کنی خودکشی کنی اون چیزیش میشه،نه اصلا چهلمت تموم نشده میره زن ...

من خیلی تنهام قبل ازدواج یه دختر سرحال خشکل به معنای واقعی هرروز میرقصیدم باوجود اینکه باشگاه نمیرفتم هیکلم عالی بود اعتماد بنفسم عالی .قول داد درسمو ادامه بدم اما بعدش نذاشت 

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۹ساله عروسی کردم یه بار منو بیرون نبرده هرجا میرم تنهام خرجی نمیده  .فقط خانوادهش براش مهمن

چقدرم جنتلمنه واقعا مبارکت باشه

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅
2720
زایمان کردم به زور امد بیمارستان. امدم خونه انگار مامانش زایمان کرده بود میگفت مامان خسته شدی استراح ...

مثل شوهر من فکر میکنه مامانش24 ساعته خسته است وباید استراحت کنه حالا خانم 24 ساعته به گشتنه

آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2714
میتونم فرش ببافم همین

خیلی بعضی مردا خسیسن واقعا باید به فکر خانومشون باشن من خودمم زنم وقتی شوهر تو خیابون یه چیزی از من حتی به اندازه یه بستنی  بخواد حتی در مقدار کم به اندازه وسع مالییم میخرم حتی میدونم زیاد پولی چیزی تو دست بالم نیست نمیزارم احساس ناراحتی کنه یا خودم میرم خونه براش دسر درس میکنم  اونم خدایش برام میخره ولی به وقتش .

چقدرم جنتلمنه واقعا مبارکت باشه

دیروز یه خانوم تایپک زده بود شوهرش جنتلمنه  بعد گفته بود که چیکارا میکنه براش دقیقا برعکس من منم اومدم بگم شوهر منم یه عوضی وشارلاتانه همین 

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن
دیروز یه خانوم تایپک زده بود شوهرش جنتلمنه  بعد گفته بود که چیکارا میکنه براش دقیقا برعکس من من ...

درستش کن زن همه کاری ازدستش برمیاد

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅
خسته ام خسته  فقط و فقط به خاطر بچه او زندام

الهی.....من چنددقیقه پیش تاپیک زدم برای اینکه شوهرم مهمونی باهام نمیاد..داشتم دیوونه میشدم..یعنی پیشم بودالان میزدمش ..اینقدعصبانیم ازدستش...خدابهت صبربده.من طاقتم کمه یاشماها صبورین

2706