2726
عنوان

جمله بندی ضعیف پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2340 بازدید | 153 پست
از رو چه علائمی گفتن بیش فعاله؟

حرف نمیزنه..اصلا هم نمیشینه..کارایی که بش میگم و انجام نمیداد...البته الان یه ماهه دارو میدم خیلی بهترشده..یه چیز دیگه هم. داشت گریه های الکی وحشتناک که اصلا تموم نمیشد ازوقتی بیدارمیشد گریه میکرد تا وقتی میخابید

هرگز از رحمت خدا ناامید نمیشم....
ممنون عزیزم..بازی درمانی فرق میکنه باکاردرمانی؟پسرمو میبرم کاردرمانی

بله فرق داره بازي درماني فقط با بازي با بچه کار مي کنه 

که بيمارستان علي اصغر تو تهران داره هزينه اش هم خيلي کمه 

تو کلينيک هاي رشد هم کاردرماني دارن که شامل گفتاردرماني و ماساژ و چيزهاي ديگه است 

من اطلاعاتم در همين حد هستش عزيزم 

اميدوارم تونسته باشم بهت کمک کنم 

ولي فکر مي کنم بهتره حتمن پيگيري کني و باهاش کار کني 

اين که فکر کنيم بچه ها متفاوتن و بالاخره درست مي شه اشتباهه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیز دلم من به عنوان مامانی که بچم مشکل گفتار داشت دارم خواهرانخ نصیحتت میکنم یه مرکز درمانی دیگه هم ...

ارکیده جون پسر من ماما بابا بَ(برق) گُ(گل) بده بیا و نه رو میگه ولی کلا خیلی خیلی خیلی کم حرفه مثلا هفته ای یکبار یک کلمه درست از دهنش در میاد.‌کلمات رو هم واضح و مشخص بیان نمیکنه مثل بَ برای برق. ولی مشکل اصلیم اینه که کلا علاقه ای به حرف زدن نداره و ترجیح میده بجای صدا کردن من یا بردن اسم یه وسیله ای جیغ بزنه

۱۹ ماهشه. بنظرت تا دوسالگی راه میفته؟ 

ما یکم تاخیر گفتاری تو خانوادمون ارثی داریم ولی من بازم خیلی نگرانم.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

منم پسرم سه سالشه اصلا بلد نیست یه چیزی رو تعریف کنه. خیلی دیر حرف زد. خوب میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
بله فرق داره بازي درماني فقط با بازي با بچه کار مي کنه  که بيمارستان علي اصغر تو تهران داره هز ...

ممنون عزیزم..من شهرستانم البته مرکز استان..دکتر گفت هفته ای یبار کاردرمانی ببر..فعلا دوجلسه بردم ببینم چی میشه..تمرکزشم کمه ی مقدار ازبس شیطونه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
پسر منم آخر تیر 3 ساله میشه  ولی هنوزچند کلمه میتونه بگه

عزیزم دختر منم ۲۹ تیر میشه ۳ ساله.میشه بگین‌ پسرتون‌ جمله میگه؟تلفظ کلماتش در چه حده؟رنگها و اعداد و حیوانات و شخصیت های کارتونی رو بلده؟فامیل رو میشناسه؟مثلا بچه های عمه و دایی و .....

لطفا جواب بدین؟میخوام ببینم دخترم در چه حده؟

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
عزیز دلم من به عنوان مامانی که بچم مشکل گفتار داشت دارم خواهرانخ نصیحتت میکنم یه مرکز درمانی دیگه هم ...

دقيقن شما درست مي گيد 

من هم تو اطرافيان ديدم که با تشخيص به موقعه تونستن خيلي بهتر بشن

ممنونم عزیزم...ولی دخترمنو بردم برا گفتاردرمانی وقتی دوسال و سه ماهش بود اونجا بهم گفتن تمرکزش کمه ببرش کاردرمان.. حدود ده جلسه بردمش...همین که اتاقو میدید شروع ب گریه میکرد به زورآرومش میکردم ده دقیقه هم نمیموند تو اتاق...واقعااعصابمو داغون میکرد..دیگه نبردمش

هرگز از رحمت خدا ناامید نمیشم....
ارکیده جون پسر من ماما بابا بَ(برق) گُ(گل) بده بیا و نه رو میگه ولی کلا خیلی خیلی خیلی کم حرفه مثلا ...

مانترا جون پسرمنم تواین سن همینجوری بود..خونواده همسرمنم دیرزبون بازکردن همه بچه هاشون..شما اشتباه منو نکن..خودت توخونه باهاش حرف بزن..من شاغلم اصلا فرصت نمیکردم حرف بزنم..همسرمم فوق العاده کم حرفهههه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
مانترا جون پسرمنم تواین سن همینجوری بود..خونواده همسرمنم دیرزبون بازکردن همه بچه هاشون..شما اشتباه م ...

من صبح تاشب باهاش حرف میزنم.‌

مرتب میبرمش پارک و بیرون تمام راه یا شعر میخونم یا حرف میزنم کارگاه مادر و کودک هم میریم

ارتباطش عالیه درکش معمولیه نه خیلی عالی نه کم. ولی گفتارش خیلی ضعیفه مساله اینه که انگار هیچ علاقه ای نداره و بندرت حاضر میشه یک کلمه حرف از دهنش دربیاد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ارکیده جون پسر من ماما بابا بَ(برق) گُ(گل) بده بیا و نه رو میگه ولی کلا خیلی خیلی خیلی کم حرفه مثلا ...

عزیز دلم پسر منم ۱۹ ماهشه میتونم راحت مقایسه کنمشون

تو سن این بچه ها معمولا بیشتر از این نباید ازشون انتظار داشت مثلا من تو همین سایت ۴ _۵تا بچه ی همسن رو پیدا کردم و با هم در ارتباطیم

من چون برای مشکل دخترم سالها تو کلینیک بودم و پشت در نشستم و پا به پای درمانگر باهاش کار کردم خودم یه پا درمانگر تجربی شدم😁الانم رو پسرم دارم انجام میدم گفتارش خداروشکر خیلی خوبه البته درسته ذات واقعا مهمه اما عوامل محیطی مثل محیط های پر جمعیت ،مادر فعال و خلاق،کارکردن بسار زیاد ،کم خونی آهن و مینور بسیار موثر هستن 

اما تو این سن درکشون مهمتر از گفتارشونه

درکش در چه حدیه؟

کدوم یک از اعضای بدنشو میتونه تفکیک کنه و نشون بده

میگی برو کنترل یا گوشی رو بیار میاره؟

🖤 
ممنون عزیزم..من شهرستانم البته مرکز استان..دکتر گفت هفته ای یبار کاردرمانی ببر..فعلا دوجلسه بردم ببی ...

خواهش مي کنم من فکر مي کردم شما تهرانيد  

يه چيز ديگه که يادم اومد بهش شربت امگا 3 بده 

من چند جا خوندم که روي هوش بچه ها تاثير خيلي زيادي داره 

چه جالب دختر منم الان دقیقا دو سال و یازده ماهشه...تولدش چندم خرداده؟

دختر من ۱ ماه از دختر شما کوچیکتره آخر تیر هست میشه بگید صحبت کردنش در چه حدی هست؟آشنایان‌ رو خوب میشناسه؟ضمایر رو به درستی‌ به کار میبره؟از نظر قد و وزن چطوره؟

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706