2737
2734
عنوان

دقت کردین خیانت شده عین مرگ دور وزود داره سوخت وسوز نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 38 پست
یا باید تا ابد سرتو بکنی تو برف یا اینکه با چشم خودت ببینی و عذاب بکشی....اونایی هم ک یک مقدار هوش م ...

من اوقدبه شوهرم اعتمادداشتم بالاش قسم میخوردم اون ادم زرنگی بود بعضی حرفا رومیزدزنی پیام میداد به من میگفت جوابش بده نگو ازسیاستش بودپدرسگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اوقدبه شوهرم اعتمادداشتم بالاش قسم میخوردم اون ادم زرنگی بود بعضی حرفا رومیزدزنی پیام میداد به من ...

دقیقا!چکار کردی بعدش؟شوهرت صیغه کرد 

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
2728
من اوقدبه شوهرم اعتمادداشتم بالاش قسم میخوردم اون ادم زرنگی بود بعضی حرفا رومیزدزنی پیام میداد به من ...

خیلی از خانوما مثل شما هستن اما هنوز نمیدوننو همچنان قسم میخورن 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

اره . روزی نیست که یه تاپیک راجع به خیانت نخونم تو سایت . البته شوهر نامرد خودم ه م چند وقت پیش خیانت کرد کوتاه اومدم اما اصلا بهش اعتماد ندارم دلم چرکین شده بهش میختم سر به تنش نباشه و از چشمم افتاده . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
2738
حق طلاق بهم داد هرچی داشت بنامم کرده ولی نتونستم ببخشم فقط به زبون نمیارم

اکثرا دستشون ک ذو میشه بدتر میکنن و میگن میخوام طلاقت بدم و هزارتا هم تهمت بار زنشون میکنن باز شوهر تو خیلی خوب رفتار کرده خداروشکر...

یا باید تا ابد سرتو بکنی تو برف یا اینکه با چشم خودت ببینی و عذاب بکشی....اونایی هم ک یک مقدار هوش م ...

الی جان یجاهایی از حرفتو قبول دارم...طرف سفره بریزو بپاشو نذریو این داستاناش یکسره ب راه بود همه ام قسم میخوردن ب سرش اما ما میدونستیم ک مثلا دیروز با کی کجا بوده ....

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
اکثرا دستشون ک ذو میشه بدتر میکنن و میگن میخوام طلاقت بدم و هزارتا هم تهمت بار زنشون میکنن باز شوهر ...

به این راحتی که گفتم نبودایقدکتک خوردم ایقدپررو بازی دراورد میگفت توزنمی  اونم زنمه فرقی ندارن خدا خواست به مشکل خوردن برگشت طرف من وگرنه ادم نبودکه کثافت 

به این راحتی که گفتم نبودایقدکتک خوردم ایقدپررو بازی دراورد میگفت توزنمی  اونم زنمه فرقی ندارن ...

حقش بوده زنیکه

الی جان یجاهایی از حرفتو قبول دارم...طرف سفره بریزو بپاشو نذریو این داستاناش یکسره ب راه بود همه ام ...

هیچوقت ب مرد جماعت خوشبین نباش...

من با مشاور حرف میزدم بهم میگفت روحیه ات کنجکاوانه است همش دنبال مچگبری و پلیس بازی هستی بعداز خیانت شوهرم مشاور کودن تصورش این بود که من خودم بزنم به بی خیالی سرم کنم تو برف هر کاری میکنه اهمیت ندم اخه میشه مو اگه این روحیه کنجکاو هوشمم نبود که تا لبد نمیفهمیدم شوهرم چه ادم عوضیه 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

من واقعا تو سایت ک انقد زیاد میگن خیانت شده بهمون برام دور از تصور نیس چون تو دنیای واقعیم هرروز ی نفرو میشنوم شوهر خالم شوهر دوتا دخترخاله هام همسایمون عموی بابام ک دیگه پاش لب گوره خواهر زنموم همه اینارو تو کمتر از یسال شنیدم

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
2706