2726

انشالله که هیچ وقت هیچ کس تجربش نکنه اما توسایت هرلزمدتی یکی تاپیک میزنه اصلا باورم نمیشه اصلا فکرشونمیکردم شوهرم بهم خیانت کنه خوب گرونی هست خوب اکثریت توخرج خونشون موندن اخه این مردا چ مرگشون شده تعهدشون غرورشون چی شده ؟البته خوب هنوز مرداقا وخوب زیاده وامیدوارم اونایی که تجربه نکردن تجربه نکنن واون مردای خاین احمقم سرشون به سنگ بخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لعنت به هر چي مرد و زن خيانتکاره هر زن و مردي که آوار مي شن روي زندگي ديگري و مي خوان کاخ خوشبختي روي ويرونه هاي زندگي زن و مرد ديگه اي بسازن

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2728

به نظر من که ب ذات ادماس بعضیا متاسفانه ذاتشون هرزه..هیچ کاریشم نمیشه کرد

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

خیانت زیاده فکر نکنید دروغ میگن چشمو گوشتونو بجاش وا کنید....حقیقتش من میترسم چشمو گوشمو وا کنم چون یبار واکردم سریع لو رفت

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈

وای آره به خدا هررر روز خیانت خیانت

الان داشتم به این فکر میکردم تل گرام شوهرمو بریزم تو گوشیم😐😐😐😐😐😐

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

من به شوهرم بیشتر از چشمام اعتماد چندتا از دوستاش هستن واقعا کارشون خرابه خیلیم با اقا در ارتباطن یه شب قرار بود بریم خونه یکیشون مهمونی محمد یکی از دوستاش از بعدازظهر هی زنگ میزد اقام که بیا ما زودتر بریم خانما خودشون میان بعدش از شوهرم پرسیدم خب چه کاریه با هم میریم گفت اینا فلان جا دختر اوردن به منم میگن بیا من گفتم نمیام حالا هی زنگ میزنن فیلمم میکنن که چقد بچه مثبتی 

🌹
من به شوهرم بیشتر از چشمام اعتماد چندتا از دوستاش هستن واقعا کارشون خرابه خیلیم با اقا در ارتباطن یه ...

یه بارم دوستای شوهرم شوهرمو بردن همچنین جایی شوهرم رفتو دو ساعت بعد برگشت فرداش که اسمس تو گوشی شوهرم خوندم شکم به یقین تبدیل شد دوستش پیام داده بود شماره کارت زنه رو میدم دویصت بریز براش

خیانت زیاده فکر نکنید دروغ میگن چشمو گوشتونو بجاش وا کنید....حقیقتش من میترسم چشمو گوشمو وا کنم چون ...

واقعا منم یه بارواکردم تاابد غذاب میکشم اما خوب نمیشع ادم خودش رومستثنی دونست

واقعا منم یه بارواکردم تاابد غذاب میکشم اما خوب نمیشع ادم خودش رومستثنی دونست

یا باید تا ابد سرتو بکنی تو برف یا اینکه با چشم خودت ببینی و عذاب بکشی....اونایی هم ک یک مقدار هوش مچ گیریشون پایینه ببخشید قصد توهین ندارم از همه راحت ترن و همش میگن شوهر ما مقدسه همه مثل هم نیستن ...ای جانم عزیزم اشتباه نکن همه مثل هم هستن...

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
من به شوهرم بیشتر از چشمام اعتماد چندتا از دوستاش هستن واقعا کارشون خرابه خیلیم با اقا در ارتباطن یه ...

خیلی مراقب باش براش عادی نکنن شوهرمنم اوایل نمیرفت میگفت وقتی فهمیدم که صیغه کرده بود

2706