2726
عنوان

از سحر دارم برای بابام گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخرین بار یه هفته قبل فوتش دیدمش سر نهار نیومد سر سفره همونجوری اروم رو مبل نشسته بود و دسمال کاغذی ...

منم مادادرمو یماه بود ک ندیدمدچون خودم مشکل داشتم باهمه قهربودم حتی مامانم حتی یبار بهم زنگ زده بود جوابشو ندادم تماس بی پاسخش روی گوشیم بود ک دوروز بعدش خبر مرگشو شنیدم یدفعه ای. منم تا چند ماه داغون بودم.بدون اینکه دردشو به مابگه ما دردامونو بهش میگفتیم و بیشتر ناراحت میشد.ای خدا چ دنیای بی ارزشی داری.

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
2728
خونواده ما هیچ کدوم به مریضی اهمیت نمیدن بابام یک سال بود مریض بود اما یه دکتر درست حسابی نبرد دادا ...

اموات ما رو نبینم و از حال و روز ما خبر دارن براش فاتحه بخون .مادر بزرگ من خیلی چایی های خوشمزه ای درست میکردم بابام هم خیلی دوستش داشت وقتی فوت کرد یه بار رفتم سر مزارش با بابام .یه امام زاده اونجا بود گفتم برم زیارت توی راه با خودم حرف میزدم که مامان بزرگ اگه زنده بودی الان میومدیم خونت پیرامون چایی میاوردی   زیارت کردم برگشتم دیدم بابام داره چایی میخوره همین جوری موندم گفت یه بنده خدایی چایی نذر داشت به منم یه دونه داد . خودمم داشتم میومدن یکی بهم چایی داد یه دونه گرفتم گفتم برای بابام ببرم .خیلی این طوری پیش اومده شما هم با بابات حرف بزن هیرات بده آن شالله قرین آرامش باشه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

عزیزم حرف بزن ما حرفاتو گوش میکنیم...از خاطرات خوبت با بابا بگو

شما نگاه قشنگی داری پشت اون نگاه یه قلب بزرگ میتپه ...برا حل مشکل همه دنیا یه صلوات میفرستی؟جای دوری نمیره اول از همه به خودت برمی گرده....ممنون مهربون
اخرین بار یه هفته قبل فوتش دیدمش سر نهار نیومد سر سفره همونجوری اروم رو مبل نشسته بود و دسمال کاغذی ...

اشتباه کردی 

من هر روز به بابام میگم فدات بشم ،عشق من ،به همه مردم شهر گفتم اول پدرو مادرم بعد دیگران

هر خواستگاری هم میاد اولش میگم اولویت پدر و مادرم هستم

هر شب ۵ سوره قدر میخونم فوت میکنم طرف شون،به خدا میگه ای خدا جونم اینا را سپردم به خودت صیح و سالم بهم تحویل بده

چطوری خانواده ات تونستن ببینند بابات خون بالا میاره اما کاری نکنند  شرم آوره

مادرم پاش درد میکنه ،با کلی واسطه از پاکستان یا هلند براش قرص پادرد تهیه میکنیم ، مباد قرص های تقلبی ایران را بخوره ، از بابام هم پول نمیگیریم، بهش فشار بیاد ،خودمون بچه ها نوبتی هر ماه یکی تهیه میکنه.

راننده ترانزیت ها که میرن خارج از ایران سفارش میکنیم برامون بیارن

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

خدا پدرتو رحمت کنه .. منم پدرمو 7 ماه پیش از دست دادم ... دوران سختی بود روز خاکسپاریش بچم بدنیا اومد و نتونستم تو مراسمای پدرم شرکت کنم ...این داغ مونده توی دلم ... شبی نیست لباساشو بو نکنم ..روی کلاهش هنوز تار موهاش مونده بغل میکنم و گریه میکنم ..انشالله خدا بهت ارامش بده عزیزم .. سخته ولی اروم باش تا میتونی قران بخون ..بخاطر نی نی تو دلیت مجبوری اروم باشی 

خیلی دلتنگ توام .... نمیخوای برگردی ؟؟

الانم خودتا اذیت نکن،اون خدا بیامرز اذیت میشه،فاتحه بخون براش

به نیت نمازهای قضا و روزه های قضاش براش ادا انجام بده

میری زیارت به نیتش زیارت کن 

نماز توبه بخون

نی نی ات بدمیا اومد از پدرت براش بگو ، الانم دستت بزار رو شکمت از خوبی های پدرت براش بگو

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
خدا پدرتو رحمت کنه .. منم پدرمو 7 ماه پیش از دست دادم ... دوران سختی بود روز خاکسپاریش بچم بدنیا اوم ...

وای خدای من

چی کشیدی تو

منم هنوز نه تونستم نه عکساسو نه فیلماشو نگا کنم  از صبح پیرهنشو بغل کردم ولی دیگه بوی بابامو ن ...

منم اوایل نمیومد الان چندباری اومده. سرطان داشت. میگه من که راحت شدم. خوشتیپ میاد خوشحال میاد

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
منم هنوز نه تونستم نه عکساسو نه فیلماشو نگا کنم  از صبح پیرهنشو بغل کردم ولی دیگه بوی بابامو ن ...

منم اوایل نمیومد الان چندباری اومده. سرطان داشت. میگه من که راحت شدم. خوشتیپ میاد خوشحال میاد.

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
ممنون عزیز دلم  ولی باور کن از وقتی رفته گرمای خونه پدری من رفته هیچکی مادر نمیشه

دوساله ک رفته خنده و خوشی هم ازخونه ما رفته همیشه میگم خدا اگه میخواد ی خانواده رو بدبخت کنه مادرشونو بگیره. هممون افسرده ایم هرکدوم از یکی داغون تر خیلی وقته دردمو به هیچکس نگفتم ای کاش هیچ پدر و مادری زود ازدنیا نمیرفتن

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
2706