2737
2734
عنوان

امان از چااااقی

555 بازدید | 79 پست

خانوما من هفده کیلو اضافه وزن دارم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑چکااااار کنم تنبلیم میاد باشگاه برم و خیلی شکموام از طرفی شوهرم هم چون دیده تاثیری نداره هزینه طب سنتی و باشگاه نمیده خودمم پول تو جیبیم تموم شده از طرفی اصلا نشده درست حسابی تو یه شهر باشم یه ماه بیست روز اراکم یه ماه ده روز قمم‌ بیست روز شمالم برای همین نمیتونم روتین کلاسامو برم توروخدا یه چیزی بگین یا ارده ام قوی شه یا معجزه شه😭😭😭

شیرینیو حذف کن .. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه نظری داشتم خودمو لاغر میکردم 😅😅😅

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2738
امتحان میکنم😯🤔❤❤❤

👌🏽👌🏽👌🏽💓💓

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

چاقی واقعا یکی از بدترین دردای دنیاست من از وقتی که کم کاری تیروئید گرفتم چاق شدم هرکاری میکنم نمیتونم به وزن قبلیم برگردم انقد رژیم گرفتم پدر معدمو دراوردم الانم سعی میکنم پیاده روی کنم و و حرکات ایروبیک انجام بدم تا کالری بسوزونم اما هیچ فایده ای نداره

دیگه خسته شدم از بس که بقیه بهم گفتن چرا چاق شدی

2706