2737
2734
عنوان

چله مجرب سوره حشر

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 28 پست
ممنون گلم  انشاءالله چه ساعتی بخونم ؟ خوندم بیام تاپیکت اعلام کنم ؟

شب از ساعت ۸ تا ۱۲ شب . بله عزیزم همینجا اعلام کنید.

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخام شرکت کنم اگه میشه اسم منو بنویسید تل هم ندارم

چشم گلم. فقط از امشب شروع میشه به مدت ۴۰ شب هر شب یکبار میخونی. از ساعت ۸ شب زمان تلاوت هستش تا ۱۲ شب و با امید هم بخون عزیزم . ان شاءالله حاجت روا بشید.

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
اسم من رو هم لطفا بنویسید

چشم نسرین خانم. دوست داشتین بیاین تل اینم آیدی من.

Ray_98@ نخواستین هم تو تاپیک باشید من لیستو میزارم. از امشب شروع میشه به مدت ۴۰ شب. زمان تلاوت هم از ساعت ۸ شب تا ۱۲ شب هستش هرشب هم به نیت یکی از اعضا هست.

2728
چشم نسرین خانم. دوست داشتین بیاین تل اینم آیدی من. Ray_98@ نخواستین هم تو تاپیک باشید من لیستو میزا ...

دستتون درد نکنه، من تل ندارم، از همین امشب شروع میکنم،انشالله همه حاجت روا شیم.

دستتون درد نکنه، من تل ندارم، از همین امشب شروع میکنم،انشالله همه حاجت روا شیم.

باشه عزیزم ان شاءالله حاجت روا باشید.

2738
عزیزم من ساعت ۹ شب خوندم

قبول باشه دیشب به نیت شما خوندن بچه ها. ان شاءالله مریضتون شفا بگیرند.

عزیزم من ساعت ۹ شب خوندم

🌺لیست افراد شرکت کننده چله سوره حشر🌹
۱. لیلیوم
۲. مهتاب
۳. گلی
۴. بهار
۵. الی
۶. محبوب
۷.معصومه
۸. مانا
9.مریم
۱۰.نرگس
11.سما
۱۲. آرزو
۱۳. مهسا
۱۴. مهستی
۱۵. نازنین
۱۶. شایلین
۱۷. زهرا قدیری
۱۸. منیژه
۱۹. نیایش
۲۰. سامی
۲۱. پریسا
۲۲. سکینه
۲۳. نازی خانم
۲۴. نرگس عمو
۲۵. فرشته
۲۶. فاطمه
۲۷. سولاله
۲۸. آذر
۲۹. طیبه
۳۰. زهرا
۳۱. سما
۳۲. درسا
۳۳. بهاره
۳۴. ریحانه
۳۵. ندا
۳۶. نسرین
۳۷. مریم رحیمی
۳۸. یکتا خانم
۳۹. سمیه
۴۰. سارینا خانم

قبول باشه دیشب به نیت شما خوندن بچه ها. ان شاءالله مریضتون شفا بگیرند.

ممنون انشاءالله

انشاءالله همه حاجت روابشن

من امشب هم خوندم گلم

دلبندم ،همه میتونن خنده به لب بیارن ! اما تو دلیل خنده ی چشمامی ❤️
ممنون انشاءالله انشاءالله همه حاجت روابشن من امشب هم خوندم گلم

قبول باشه عزیزم

سلام عزیز من هر شب سوره ی حشر رو میخونم فراموش میکنم بیام اعلام کنم یا گاهی وقت نمیکنم .

قبول باشه گلم