2733
2734
عنوان

چله مجرب سوره حشر

340 بازدید | 28 پست

دوستانی که قصد شرکت در چله سوره حشر دارن اطلاع بدن از امشب شروع میکنیم 

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هستم

عزیزمبه این آیدی پیام بده لینکو بدم

Ray_98@

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2731
چجوریه؟

از امشب به مدت ۴۰ شب هر شب یکبار سوره حشر را به نیت حاجت یکی از اعضا میخونیم

🌸🌸🌸دوستان وهمراهان عزیزم

💎تو گروه چله

🍀 انواع چله ها(سوره یس.سوره واقعه.زیارت عاشورا.حدیث کسا.سوره حشرو...)

🍀دعاها(توسل.ندبه.کمیل.جوشن کبیر.سمات.مشلول.زیارت جامعه و...)

🍀صلوات هدیه به 14معصوم

🍀ختم قرآن (به صورت حزبی.جزئی وصفحه ای)

🍀ختمهای ویژه برای حاجت روایی اعضا

و...

برگزار میشود

🌸🌸لطفا عضو گروه بشید بهتون قول میدم پشیمون نمیشید🌸🌸

تشکروسپاس بیکران

https://t.me/joinchat/DCoAgkp5UnXwmTaeQvAsuQ

تولدیکسالگی گل پسرم
منم هستم 

عزیزم پیام بدین ایدیم لینکو بدم

Ray_98@

2738
عزیزم پیام بدین ایدیم لینکو بدم Ray_98@

تلگرام نداشته باشم نمیشه ؟

اینجا نمیشه تاپیک بزنی گلم برای ختم

دلبندم ،همه میتونن خنده به لب بیارن ! اما تو دلیل خنده ی چشمامی ❤️
تلگرام نداشته باشم نمیشه ؟ اینجا نمیشه تاپیک بزنی گلم برای ختم

عزیزم گروه داریم. اسمتو بگو مینویسم و میگم کی نوبت شما ست فقط اگر شرکت کردی حتما هر شب بخون گلم. نمیخواد شما بیاید گروه اسمتون را مینویسم با ما شروع میکنید.

عزیزم گروه داریم. اسمتو بگو مینویسم و میگم کی نوبت شما ست فقط اگر شرکت کردی حتما هر شب بخون گلم. نمی ...

اسمم رو بنویس همین لیلیوم

گلم به نیت بیمار سرطانیم میخوام

هر شب انشاءالله میخونم 

دلبندم ،همه میتونن خنده به لب بیارن ! اما تو دلیل خنده ی چشمامی ❤️
اسمم رو بنویس همین لیلیوم گلم به نیت بیمار سرطانیم میخوام هر شب انشاءالله میخونم 

باشه عزیزم. میگم بچه ها هم دعا کنن واستون. پس از امشب به مدت ۴۰ شب شد عزیزم.

اسمم رو بنویس همین لیلیوم گلم به نیت بیمار سرطانیم میخوام هر شب انشاءالله میخونم 

ان شاءالله خدا شفاشون بده

2706