2733
2739

دیگه نخور اذانه ک

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نوش جانت

خب میاوردی کنازت میذاشتی بچهدهم رو پات باشه اخه اینجوری خیلی اذیت میشی شیرهم میدی حتما دیگه چندماهشه

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
2738
خب میاوردی کنازت میذاشتی بچهدهم رو پات باشه اخه اینجوری خیلی اذیت میشی شیرهم میدی حتما دیگه چندماهشه

از ساعت ده اصلا یک دقیقه زمین نمیمونه

هیچی نداشتیم که بیارم بخورم

نه شیر نمیدم

۱۸ ماهش

خونه مادر شوهرم کنارمون 

میدونه دخترم حالش خوب نیست

واسه خودشون سحری خوردن با من کاری نداشتن

یه ذره هم به من غذا میداد

چی می شد

مادر شوهرم خیلی خوب ولی نمیدونم چرا امشب کاری نداشت

از ساعت ده اصلا یک دقیقه زمین نمیمونه هیچی نداشتیم که بیارم بخورم نه شیر نمیدم ۱۸ ماهش

ولی عزیزم چ سخت پسر منم ماه دیگه واکسن18ماهگیشع خیلی استرس دارم سخته واکسنش من شیر میدم هنوز

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
ولی عزیزم چ سخت پسر منم ماه دیگه واکسن18ماهگیشع خیلی استرس دارم سخته واکسنش من شیر میدم هنوز

آره خیلی سخت

تا ساعت ۸ شب خوب بود از ۸ به بعد شروع شد

اصلا پاشو زمین نمیزاره 

وقتی بیدار می زارم تو ماشینش می شینه یکسره باهاش بازی میکنم

وقتی هم خوابه همش باید رو پا باشه تکونش بدم

آره خیلی سخت تا ساعت ۸ شب خوب بود از ۸ به بعد شروع شد اصلا پاشو زمین نمیزاره  وقتی بیدار می ...

اخه ایشالله صبح خوب بشه چه سخت استرسم گرفت

2706