2726
عنوان

خیانت!!!

172 بازدید | 14 پست

بس نیست واقعا؟

دیگه الان به جرئت میتونم بگم۶۰درصد تاپیکای خیانت خیالی و توهمِ!!!

مگه میشههه آخه؟روزی صدتا تاپیک خیانت،یعنی تمام خیانتای ایران داره به زنای نی نی سایتی میشه؟؟؟

پس چرا اطرافمون نیست از این خیانتا؟هست ها!ولی نه انقدررر

خواهرا بخدا اونایی که الکی مینویسید همش حق الناسِ

هم مجردا رو از ازدواج میترسونید

هم متاهلا رو شکاک میکنید

و هم اینکه شمابا دروغاتون باعث شدید اگه کسی هم واقعا بهش خیانت شده بقیه باورش نکنن و اهمیت ندن!

والا بخدا فیلمای جم تی وی انقدر خیانت نداره که نی نی سایت داره

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه لزومی داره دروغ بگن عزیزم مگه بیمارن!

خیلیاشون اره

چون میدونن موضوع خیانت هرچند تکراریه ولی پربازدید میشه و بهشون توجه میشه

عزیزم قرار نیست همه ی خانمهای اطراف شما بیاد وزندگیشو برای شما رو دایره بریزه..هیچ کس ازبطن زندگی دیگری خبر نداره.اگرم میبینید اینجا همه به راحتی دردو دل میکنن برای اینه که کسی نمیشناسنشون و با آسودگی حرف دلشون رومیزنن..متاسفانه باید قبول کنیم خیانت چه ازجانب زن و چه مرد زیاد شده

عزیزم قرار نیست همه ی خانمهای اطراف شما بیاد وزندگیشو برای شما رو دایره بریزه..هیچ کس ازبطن زندگی دی ...

اونایی که بهشون خیانت میشه حرفی نیست

ولی بعضیاشون خیلی سوتی میدن

طرف ساعت تاپیکش باساعت اسکرین شاتی که از چت شوهرشو زنه گرفته یکیه!

یعنی واقعا آدم لحظه ای که میبینه داره بهش خیانت میشه تنها چیزی که به ذهنش میرسه اینه که اسکرین بگیره و بزاره نی نی سایت؟!!!من که باورنمیکنم

اتفاقا به نظرم از راست ترین تاپیکها همین تاپیک خیانت هست. چرا؟ چون آدم دردش رو نمی تونه برای آشنا فریاد بزنه. اما اینجا راحت تره، یکیش خود من، من خیانت دیدم، به کسی نگفتم، همه فکر می کنن خیلی خوشبختم، و البته تاپیک هم نزدم اما توی کامنتها به ضرورت بهش اشاره کردم،

اتفاقا به نظرم از راست ترین تاپیکها همین تاپیک خیانت هست. چرا؟ چون آدم دردش رو نمی تونه برای آشنا فر ...

اره ولی۴۰درصدشون راسته

اون۶۰درصد آدمای مریضی هستن که دیدن به اون ۴۰درصد توجه شده و مدام به صفحات تاپیکشون اضافه شده میخوان عقده هاشونو خالی کنن

چطور میشه ساعت پیامی که ازش اسکرین گرفته باساعتی که تاپیکو زده یکیه!!!!یعنی درک خیانت انقدر راحته که طرف تافهمید داره بهش خیانت میشه اسکرین بگیره بفرسته توی سایت؟!!!من که باورم نمیشه

حالا ممکنه یکی دونفر بیان و دروغ به هم ببافن، اما میدونم هیچ زن عاقلی حاضر نیست اینکار رو بکنه.....چون در فرهنگ ایرانی اینکارا شگون نداره و معتقدند اگر دروغ بگن در واقعیت به سرشون میاد، چون معتقدند زبان بنده قلم پروردگار هست، به نظر من که نه تاپیک خیانت می زنم و خواهم زد و متاسفانه تجربه اش هم کردم این تایرها کاملا واقعیه و از سر درماندگی و غصه هست، خدا به همشون آرامش بده

2706