2726
عنوان

یه زن تا چه سنی جذابیت جنسی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7900 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام ماریجوانا ی عزیز  خوبی  امروز کارای دکتر سلطانی فر رو هم دیدم خوب بودن  شما چی ...

سلام عشقم منم امروز با مفرد اشنا شنیدم شنیدم کار ایشون خوبه و جالب اینکه خاله ی من پیش دکتر سامی عمل کرده بوده من اسم جراجو فراموش کردم کار فتح سامی عالیه انشالله 

حمیدرضا مفردو نزدیک ده نفر تا حالا بهم معرفی کردن راجب قیمتاش اطلاعی ندارم ولی بالانیست 

فتح سامی شنیدم نزدیک ۱۵ تومنه 

میشه برام دعا کنین😍😍😍
سلام عشقم منم امروز با مفرد اشنا شنیدم شنیدم کار ایشون خوبه و جالب اینکه خاله ی من پیش دکتر سامی عمل ...

من کارهای مفرد رو دیدم قبلا ولی اگه اشتباه نکنم یکی دو تا ک ب دل کسی نشینه انگاری دیدم تو کاراش ولی در کل تصمیمت با کدوم دکتر هست بیشتر؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙

نمیشه گفت چه سنی

همینجا تاپیکها رو بخونید، خانم زیر ۳۰ هم داریم که ار سردی و بی میلی همسرش می ناله

من به شخصه خانمیو دیدم که شصت و سه چهار سالشه ولی همسرش برای ی گوشه چشمش دلش میره

این به دلربایی و ظرافت زن بستگی داره

من کارهای مفرد رو دیدم قبلا ولی اگه اشتباه نکنم یکی دو تا ک ب دل کسی نشینه انگاری دیدم تو کاراش ولی ...

فتح سامی عزیزم  تا اینجای کار چه برای گوشتی چه استخونی تعریف ایشونو بیشتر شنیدم  اینم اضافه کنم اکثرا گفتن نوع بینیو بهش پیشنهاد ندین  یمی نگین طبیعی یا فانتزی گفتن اکثرا طبیعی و نیمه فانتزی عمل میکنه و همون مدلی که به چهرتون میاد زینه ی دومم شاهین میلانیه که خیلی تعریفشو شنیدم واقعا مشهوره

ترتیبم فتح سامی اول    و میلانی دومه    راجب عزت الله حق گذار صددرصد منصرف شدم 

اها فتح سامی ام شنیدم عملای قبلش عالی بوده و حالا یکی دوساله تغییر کرده روندش  شک دارم هنوز

میشه برام دعا کنین😍😍😍
2706