2737
2734
عنوان

مادرشوهر!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 38 پست
ما ی جا زندگی میکنیم.ناخواسته تو تمام مراحل زندگیم هست. جای دیگه ام زندگی کنم همینه.قدر مادرشوهرتو ...

ای جانم،میدونم خیلی سخته امیدوارم خدابهت صبوری بده ویه قلب دریایی که بتونی خوب و بدوتوش جابدی..

دخترم،منو بابایی عاشقتیم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والاه من یکسال تمام تلاشمو کردم بشم دخترش از هر دری وارد شدم تا یکم باهام مهربون بشه وبلاهایی سرم آو ...

الهیییی پدرشوهرا که اکثرا کلا مهربونن عب نداره تلخی اون به شیرینیه این جانان در

خداحفظتون کنه برای هم🌷 گمونم خواهر شوهر نداری جای دخترشونی

اره عزیزم ندارم خواهرشوهر ولی برادرشوهرم بعضی وقتا مثل خواهرشوهراذیتم میکنه و سربه سرم میزاره،دعوامیکنیم قهرمیکنیم اخرش میاد میگه غلط کردم بغل میگیریم همو آشتی میکنیم،میترسم زن بگیره خوب نباشه و خوشیامونو بگیره

2731
عزیزم با این تعریف هایی که کردی معلومه تو فرشته ای.خوشبحال مادرشوهرت 

مرسی عزیزم اینطورام نیست،مازنا یاد گرفتیم کلا سرشتمون مهربون بودن و مهربونی کردنه

الهیییی پدرشوهرا که اکثرا کلا مهربونن عب نداره تلخی اون به شیرینیه این جانان در

بعضا دق میده دیشب به من میگه طمع کار😭😭😭از حسادت نمیدونه چی بگه پدرشوهرم عشقمهههه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2738