2726
عنوان

تا حالا شده اصلا حوصله ی

1854 بازدید | 16 پست

رسیدگی به خونه و آشپزی نداشته باشین ؟

من خیلی به نظافت اهمیت میدم خونم همیشه تمیزه عاشق اشپزی هم بودم ولی الان یه مدته صبح ها که از خواب بیدار میشم حوصله ندارم از تخت بیام بیرون . چندبار هم توی اشپزی خراب کاری کردم😥

اصلا بی سابقه اس من عادت به تنبلی و خراب کاری ندارم 

نمی دونم چرا اینطوری شدم 

خوشحال میشم پیجم 

چش خوردی😁

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

کم خونی نداری؟

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره حتما😃😃😃 ولی جدی میگم خیلی ناراحتم اصلا بی حال شدم

منم همینجوری ولی مال من برا اینه که دخترم تا صبح بیداره نهایت پنج شش میخوابم تو طول روز نه حوصله دارم نه جون کار کردن

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
نه هر شش ماه آزمایش میدم

خداروشکر 

بخاطر هواس و اگر روزه باشی احتمالا بخاطر اونه تایم خوابتم معلومه بهم ریخته 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
منم زرنگ بودم بعدش مريض شدم  مشكل معده و كيست پيدا كردم بعد از اون تنبل موندم

خیلی بده اینطوری 

همش دلم میخواد از خونه برم بیرون 

الان دوسه روزه کلا از بیرون غذا میگیریم .

خوشحال میشم پیجم 
نه روزه نمیگیرم  خوابم خیلی کم شده

شب یه لیوان شیر بخور  بگیر 12 بخواب   یکی دو روزه حالت جا میاد

قرص جوشان مولتی ویتامینم خوبه اول صبح بخوری 

2706