2703
2553
عنوان

چکار کنم پسرم کمتر گوشی دست بگیره

210 بازدید | 7 پست

ممنون میشم کمکم کنید .۸سالشه .از صبح تا شب تو اینترنته فیلم میبینه و بازی ..

بنظرتون از عوارض گوشی بگم تا گوشی کمتر دست بگیره؟

وای فای داریم ..از نت گوشی  من و باباش استفاده کنیم و وای فای کلا قطع کنیم ‌یا فرقی نداره ؟

بچه های شما چقدر با گوشی ور میرن ..

چکار کنم گوشی از چشمش بیفته ..

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم بچه هام از یک سالگی گوشی ب دستن قبلی رو سوزندن الان جدید گرفتم😕

زیاد گوشی دستشونه .؟ی براشون قانون گذاشتی

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 

سوال مهمیه و برای خیلی از مادرها این موضوع مطرح میشه

باید درست برخورد کرد چون این بچه ها مغز و ذهنشون معتاد شده

اگه توی قسمت کلینیک مطرح کنید و بخواید که درست و جامع براتون توضیح بدن،مشکل خیلیها رو حل کردید

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
زیاد گوشی دستشونه .؟ی براشون قانون گذاشتی

اره خیلی دستشونه پسرم الان کمتر شده همش پا تیوی .الان نوبت دخترمه ولی این گوشی جدیده رو زیاد نمیدم دستش برنامه چیزی نذاشتم بیشار فیلم وعکس وبازی میکردن ک تو این هیچ نذاشتم

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
2714