2726
عنوان

چند وقت بعد از زایمانتون..

289 بازدید | 23 پست

پریود شدید؟

من ۳۰ روز پیش زایمان کردم ، ۱۰ روز میشد که لکه بینی هم حتی نداشتم 

الان دردهای پریودی دارم و هچنین چند قطره خون دیدم

من شنیده بودم ۵،۶ ماه بعد از زایمان پریود نمیشن!

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

دقیق ۶ ماه بعد از زایمان

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیق ۶ ماه بعد از زایمان

عزیزم با این توضیحاتی که دادم ممکنه من پریود شده باشم؟!

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
من ۵ ماه بعد ولی شنیدم که همون ماه اول هم پریود میشن بعضیا

پس پری هستش

یه دل دردی دارم ..😣

۹ ماه میشد پریود نشده بودم چقد خوب بود  

من دو ماه بعد اونم شدید و طولانی

درد هم داشتی؟

من یک ماه از زایمانم نگذشته بود هنوز لک بینی داشتم یهو خونریزیم زیاد شد قشنگ تا هفت روز مثل پریود بود بعد دوباره همون لک امد بعد اونم تا چند ماه پریودام خونریزی شدید داشتم خیلی اذیت شدم

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
والا من بعد سه ماه شدم اونم خيلي شديددددد شيرم نميدم 

درد هم داشتی؟

من یک ماه از زایمانم گذشته باورم نمیشه پریود شده باشم 

فکر کردم تا شش ماه راحتم حداقل

2706