2726
عنوان

واژینال عسل و زخم رحم

3742 بازدید | 77 پست

دوستان من ۱ سال و نیمه که ازدواج کردم.هیچ ترشحی ندارم ولی تنها مشکلی که دارم معذرت میخوام درد و سوزش هنگام نزدیکیه

۲ بار دکتر رفتم وگفتن عفونته هیچی نفهمیدن و داروی الکی دادن و خوب نشدم

تا اینکه تو نت خوندم راجع به زخم دهانه رحم 

فکر میکنم منم زخم دهانه رحم دارم و دارم ۲ شبه واژینال عسل میکنم

کسی هست زخم رحم داشته باشه خواهشا راهنماییم کنید اگه میدونید🙁

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از کجا میدونی زخم داری خب دکتر برو که اون تشخیص بده

دکترا تشخیصشون اشتباهه دوبار رفتم

واژینال عسل چطوریه؟یعنی عسل و بریزی داخل؟؟

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی

سلام شما برید پیش متخصص  ، همسایه ما باردار نمیشد و میگفت موقع نزدیکی دل درد شدید داره بعد رفت دکتر البته اون مامایی رفت گفته بود دهانه رحمت زخمه پاپ اسمیر ب اش انجام داد بعد سوزوند زخمش رو و ماه بعدش باردارشد

خواهرم خیلی شدید بود و دیگه دکتر نوبت داده بود بای برداشتن رحم، زخمش شدید بود و دوسال به هیچ درمانی جواب نداد

خواهرمم دید دیگه دارن رحمشو برمیدارن بدون ترس عسل تزریق کرد و وقتی رفت برای عمل دکتر گفت زخمی نداری 

خب برو دکتر بگو حس میکنم زخمه معاینه کنه مطمئن شی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
من زخم داشتم با واژینال عسل خداروشکر خوب شدم

واقعا؟میشه بگید چجوری  و چندباراستفاده کردید؟

علایم زخم رحم برای شما چی بود؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

2706