2703
2553

ی شرایطی دارم ک اصلا دیگه نمیتونم فکر جدایی و اینا بکنم. خیانت ندیدم. ولی هر روز دارم تو سایت میبینم ک شوهرا دارن خیانت میکنن. خواهش میکنم بیاید بگید چکار کنیم ک خیانت نبینیم. 😖

من خودم فکر میکنم لوند ترین زن هم باشیم بعده چهار پنج سال انگار دیگه عادی میشیم. دوس ندارم. نمیدونم کم محل کنیم و زیاد ب دست و پاشون نپیچیم، یا مدام حواسمون باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
اصلا فک نکن به این چیزا

شوهرم ب شوخی ب داداشم گفت بچه هام ک راه رفتن یاد گرفتن جمع کنیم بریم ترکیه مامانش هم بذاریم تهران بره با ابجیش برای خودش بگرده. اولین باره همچین شوخی میکنه و میدونم اصلا اهل این نیست ک بخاد بدون من بره. ولی نمیدونم چرا شوخیشم ناراحتم کرد و ب فکر انداختم. 

من خودم فکر میکنم لوند ترین زن هم باشیم بعده چهار پنج سال انگار دیگه عادی میشیم. دوس ندارم. نمیدونم ...

اتفاقابرعکس من چندساله ازدواج کردم احساس می کنم هرسال بیشتربرای شوهرم جذاب ترمیشم😉

زندگی زیباست گرچه....

اصلا فكرتو رو ني ني سايت نبر بخون رد شو 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2706