2737
2734
عنوان

این چاله ی لعنتی...

224 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها تقریبا یک ماه قبل از عید آبله گرفتم وحشتناک یعنی تمام صورتم پر شد حالا جای لکه ها و چاله های کوچکش بماند اما یه چاله ی بزرگ مونده رو لپم قشنگ نزدیک دماغم . اکثرا میگن کاریش نمیشه کرد خاستم ببینم کسی تجربه ای نداره؟ یعنی علم به اندازه ی پر کردن یه چاله تو صورت پیشرفت نکرده؟؟؟؟کمکم کنید که داااغونم😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

درست ميشه راه درمان زياد داره

از راههاي كرم و پماد با دستور پزشك استفاده كن در اخر اگر نشد ميكرودرم و ميكرونيدلينگ و سابسيژن ديگه اينم نشد ليزر

نگران نباشه تا تازه هست درمانش شروع كن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

هیجی نمیش مال منم یکی چندسال مونده بغل چشمم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706