2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها خیلی ناشکریه اما گاهی پریود میشم دعا میکنم بمیرم  خدایا ببخشید می‌دونم متشکر و ناسپاسم

دور از جون عزيزم دور از جون نگو اينجوري مشكلت چيه حورا جون

براي هم دعا كنيم...خدا صداي من رو براي تو و صداي تو رو براي من ميشنوه🤲🏻📿
بچه ها خیلی ناشکریه اما گاهی پریود میشم دعا میکنم بمیرم  خدایا ببخشید می‌دونم متشکر و ناسپاسم

ادم دیگه کم میاره بعضی وقتا 

نگاه اطرافیان و حرفاشون که دیگه دیوونم کرده

2728
امیدت بخدا باشه  استرس برات خوب نیس .

اميدم بهش هست ولي بنده كم طاقتي ام خدايا صدامونو بشنو🤲🏻🤲🏻تورو به بزرگيت قسم

ادم دیگه کم میاره بعضی وقتا  نگاه اطرافیان و حرفاشون که دیگه دیوونم کرده

واي واي مخصوصا جايي كه دوتا باردار جلوت نشستن با بچه هاي يك ساله و دوساله شون بعد الان يكي شون ٤ماهشه يكيشون ٨ ماه حال شب جمعه من تو خانواده شوهر حالا بنده خداها حرفي نميزدن ولي اين نگاها و دعاهايي كه ميكنن انشاالله قيمت شما😔😔😔

منو چی میگی که ۸ روزه عقب انداختم باردارم نیستم نمیدونم چه مرگمه🤕🤕🤕

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
پس داری میشی اگر تیره است.. اگه صورتی بود یا قهوه ای احتمال لانه گزینی بود 😕

قهوه ای مگه تیره نیست؟

قشنگ بهم توضیح میدی؟ واسه این میپرسم که اگر یه روز اتفاق افتاد بدونم خدا رو چه دیدی شاید منم یه روزی باردار شدم به لانه گزینی رسیدم🙃

دور از جون عزيزم دور از جون نگو اينجوري مشكلت چيه حورا جون

یکم تنبلی و نامنظمی پریود داشتم  اما بدون دارو با یک رابطه اول باردار شدم سقط شد 

چندماه جلوگیری دوباره ماه اول بارداری شدم پوچ بود

الآنم یکساله  اصلا باردار نمیشم با اینکه تحت نظرم و نه همسرم نهخودم هیچ مشکلی نداریم 

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
2706