2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره مثلا اون سری یکی دیر جواب پستای رو تو تاپیکش میداد میگفتن چرا دیر جواب میدی میگف همزمان دارم ب ش ...

وقتی انقد بالغ نیستن که از پس  زندگیشون بربیان چرا ازدواج میکنن   جز به جز تعریف میکنن

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2731
2738
چون شوهرش طولانی بهش پیام میده و حرف میزنه من سه صفحه تایپ میکنم اون میزنه اوکی😑

خب بعضیا اینجورین شاید اوکی گفتن شوهرت بهتر از اینه جواب سه صفحه رو ده صفحه بده.😂من شوهرم همش زنگ میزنه و همیشه سعی میکنه ازم بی‌خبر نباشه بعد یه خانومه میگفت خوشبحالت شوهر من زنگ میزنمم جواب نمیده ولز من دوستداشتم شوهرم اونجوری باشه 🤪

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
توجه کردید  هر دعوایی تو رابطه ها سریع منتشر میشه تو نی نی سایت  واقعا مدیریت ندارین &nbs ...

خب دلش گرفته تو دنیای واقعی ک نمیشه با کسی ادم حرف بزنه تازه بدتر دشمن شاد میشیم  تو مجازی نگیم کجا بگیم

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
2706