2726
عنوان

دلم‌ گرفته...💔چرا مردا فکر میکنن کار زن فقط مادریه

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 31 پست
باید معترض شیم.کوتاه میایم همین میشه.اگر زن ها قبل ازدواج همش تو سری خور نباشن و فکر نکنن اطاعت از ه ...

فعلا که من یکی از همون توسری خورام مرتیکه فک میکنه زنا ادم نیستن میگه زن مال توی خونه یه زن زیردسته تا اعتراضم میکنی میگه من همینم میخوای بخوانمیخوای ب سلامت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا که من یکی از همون توسری خورام مرتیکه فک میکنه زنا ادم نیستن میگه زن مال توی خونه یه زن زیردسته ...

قبل ازدواج باید از خواسته هات میگفتی.باید میگفتی چه میدونم درس خوندم میخوام کار کنم.باید قبل ازدواج برای خودت یه برنامه ای میچیدی‌.ادامه ی تحصیل یا کار.

2728

من یه جمله خوندم یه جا و واقعا به نظرم کاربرد داره اونم اینه که ما خودمون این حس و تو مردا القا میکنیم اونا چه اجازه ای به خودشون بدن و چه توقعاتی داشته باشن راهکارشم اینه که کم کم شروع کنین درستش کنین ولی بدونین یک شبه بوجود نمیاد زمان میبره

چی بگم زن های مامیخوان چه درجه ورتبه ای بگیرند..که این جوررفتارمیکنند‌.وجواب سربالابه مردهاشان میدن

من بدبودم توچرابابدی کردن خودت روبیش ازحدخوارکردی...گناه تنهایی من تاابدگردن توست..
قبل ازدواج باید از خواسته هات میگفتی.باید میگفتی چه میدونم درس خوندم میخوام کار کنم.باید قبل ازدواج ...

ای بابا قبلش چمیدونستم اینجوریه براش ازدرسم گفتم گف بخون بعدی که ازدواج کردیم رف برام کتاب گرف توخونه بخون اخرسال برو امتحان بده خب مگه مبشه منم دیگه نخوندم نمیزاره تنها پامو ازخونه بزارم بیرون

قبل ازدواج روش کار نکردی؟

آدم قبل از ازدواج که بی تجربه س البته اونموقع انقدر عاشق بود که منو با دنیا عوض نمیکرد همه کار میکرد برام تو دوران حاملگیم کل کارای خونه باخودش بود‌‌

استارتر حالا یه حرفی زد ...نگفت دیگه هیچ کار نباید کنی که!

چقد زود برمیخوره ب شماها !!! ملتو راحت می پرونید

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706