2410
2553

کار زن فقط مادریه؟ یه زن قبل مادر بودنش یک انسان نیست؟ حق نداره اهداف مالی و غیر مالی داشته باشه؟ چرا اکثر مرد ها تحمل ندارن که یک خانم هم مثل یک انسان عادی زیست کنه.

همش میگن کار زن تو خونه اس .

خدایا پناهی جز تو ندارم حواست به من باشه🙏اللهُـــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَــــــــرَج  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

😔😔حرف دل منو زدی. 

اینقدر دلم گرفته دوس دارم داد بزنم

زنــ دوســتــ داشــتنـہ نصفہ ونیـمہ نمیفـهمـد... یکــ زنـــ را یـا بـایـد پــرستـید...  یـا بــہ حــالـہ خـود رهــا کـــــرد.   
2714
😔😔حرف دل منو زدی.  اینقدر دلم گرفته دوس دارم داد بزنم

کاش یه جنبش تو ایران راه بیفته.بفهمن بابا ما دوست داریم مادر شیم

ولی‌اگه خواستیم کارای دیگه هم‌ بکنیم بد نیستیم.اگه یکی خواست مادر نشه شیطان نیست

کاش یه جنبش تو ایران راه بیفته.بفهمن بابا ما دوست داریم مادر شیم ولی‌اگه خواستیم کارای دیگه هم‌ بکن ...

😞زن همیشع ضعیفه 

خودم شخصا نمتونم حرفمو ب زبون بیارم چون توجهی بهش نداره

زنــ دوســتــ داشــتنـہ نصفہ ونیـمہ نمیفـهمـد... یکــ زنـــ را یـا بـایـد پــرستـید...  یـا بــہ حــالـہ خـود رهــا کـــــرد.   
ای خواهر حرف ازی مردا نزنی بهتره به خدا فقط حالت خراب میشه وقتی به کاراوخودخواهی هاشون فک میکنی

باید معترض شیم.کوتاه میایم همین میشه.اگر زن ها قبل ازدواج همش تو سری خور نباشن و فکر نکنن اطاعت از همسر یعنی دلبری حل میشه.

چرا باهاش ازدواج کردی؟ قبل ازدواج باهاس حرف میزدی در این باره

ما عاشق همدیگه بودیم...هنوزم هستیم ولی خب توخونواده همسرم مامانش اینجوری بارشون اورده که زن باید سختی بکشه‌...مامانشون سنش بالاس هنوز کار میکنه مسافرت نمیره میگه بچه هام گناه دارن.خب اونم مامانشو میبینه...عوض کردنشون زمان میبره

😞زن همیشع ضعیفه  خودم شخصا نمتونم حرفمو ب زبون بیارم چون توجهی بهش نداره

من میگم.امشبم به دوست پسرم گفتم فکر ازدواج با منو از سرت بیرون کن.تو میخوای فقط زنو با تعداد زیاد بچه تو خونه بند کنی.من اجازه‌ نمیدم

2706