1421
1389

کار زن فقط مادریه؟ یه زن قبل مادر بودنش یک انسان نیست؟ حق نداره اهداف مالی و غیر مالی داشته باشه؟ چرا اکثر مرد ها تحمل ندارن که یک خانم هم مثل یک انسان عادی زیست کنه.

همش میگن کار زن تو خونه اس .

خدایا پناهی جز تو ندارم حواست به من باشه🙏اللهُـــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَــــــــرَج  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1432

😔😔حرف دل منو زدی. 

اینقدر دلم گرفته دوس دارم داد بزنم

زنــ دوســتــ داشــتنـہ نصفہ ونیـمہ نمیفـهمـد... یکــ زنـــ را یـا بـایـد پــرستـید...  یـا بــہ حــالـہ خـود رهــا کـــــرد.   
😔😔حرف دل منو زدی.  اینقدر دلم گرفته دوس دارم داد بزنم

کاش یه جنبش تو ایران راه بیفته.بفهمن بابا ما دوست داریم مادر شیم

ولی‌اگه خواستیم کارای دیگه هم‌ بکنیم بد نیستیم.اگه یکی خواست مادر نشه شیطان نیست

1376
کاش یه جنبش تو ایران راه بیفته.بفهمن بابا ما دوست داریم مادر شیم ولی‌اگه خواستیم کارای دیگه هم‌ بکن ...

😞زن همیشع ضعیفه 

خودم شخصا نمتونم حرفمو ب زبون بیارم چون توجهی بهش نداره

زنــ دوســتــ داشــتنـہ نصفہ ونیـمہ نمیفـهمـد... یکــ زنـــ را یـا بـایـد پــرستـید...  یـا بــہ حــالـہ خـود رهــا کـــــرد.   
ای خواهر حرف ازی مردا نزنی بهتره به خدا فقط حالت خراب میشه وقتی به کاراوخودخواهی هاشون فک میکنی

باید معترض شیم.کوتاه میایم همین میشه.اگر زن ها قبل ازدواج همش تو سری خور نباشن و فکر نکنن اطاعت از همسر یعنی دلبری حل میشه.

چرا باهاش ازدواج کردی؟ قبل ازدواج باهاس حرف میزدی در این باره

ما عاشق همدیگه بودیم...هنوزم هستیم ولی خب توخونواده همسرم مامانش اینجوری بارشون اورده که زن باید سختی بکشه‌...مامانشون سنش بالاس هنوز کار میکنه مسافرت نمیره میگه بچه هام گناه دارن.خب اونم مامانشو میبینه...عوض کردنشون زمان میبره

گروه آبی●وزن شروع ۶۰●وزن جدید۵۴.۲۰۰●وزن هدف ۴۸باهمراهی گروه خوب بامدادخمار
😞زن همیشع ضعیفه  خودم شخصا نمتونم حرفمو ب زبون بیارم چون توجهی بهش نداره

من میگم.امشبم به دوست پسرم گفتم فکر ازدواج با منو از سرت بیرون کن.تو میخوای فقط زنو با تعداد زیاد بچه تو خونه بند کنی.من اجازه‌ نمیدم

1427
باید معترض شیم.کوتاه میایم همین میشه.اگر زن ها قبل ازدواج همش تو سری خور نباشن و فکر نکنن اطاعت از ه ...

فعلا که من یکی از همون توسری خورام مرتیکه فک میکنه زنا ادم نیستن میگه زن مال توی خونه یه زن زیردسته تا اعتراضم میکنی میگه من همینم میخوای بخوانمیخوای ب سلامت

فعلا که من یکی از همون توسری خورام مرتیکه فک میکنه زنا ادم نیستن میگه زن مال توی خونه یه زن زیردسته ...

قبل ازدواج باید از خواسته هات میگفتی.باید میگفتی چه میدونم درس خوندم میخوام کار کنم.باید قبل ازدواج برای خودت یه برنامه ای میچیدی‌.ادامه ی تحصیل یا کار.

1391