2733
2734
عنوان

براتون مهمه مادرشوهرتون دوستون داره یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله خیییییلی مهمه تلاشی نکردم تا الان و اونقد گفتن جاریت ماهه و فرشتست ک احساس میکنم از الان بازندم ...

نه عزیزم به منم اول عروسیم زیاد گفتن فقط واسه اذیت کردنم . اما الان میبینم که نه دل خوشی از جاریم ندارن ! البته جاریم بنده خدا بی تقصیره خانواده شوهرم بی چشم و رو هستن 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
باید ببینی طرفت چه جوریه اکر شوهرت خوبه فقط فقط به خاطر شوهرت یه احترام بزار

من احترام میذارم اما مثلا جاریم خیلی صمیمیه و هواشو خیلی دارن.میخوام ببینم منم صمیمی شم یا بیخیال

کاری کرده باهاش اینطوری هستی یا کلا روشت همین بوده؟

یکم ک نمک نشناسه

برام مهم نیستن اصلا.دوسشون ندارم

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

دروغ چرا.ازش متنفرم  ولی بخاطر زندگیم و اینکه هر روز چشم تو چشمیم بهش محبت میکنم و احترامشو دارم.ولی زیاد صمیمی نمیشم که دردسر ساز نشه.خب مهمه که دوستم داشته باشه.اگه نداشته باشه موی دماغم میشه و به زندگیم آسیب میزنه.ولی اگه جاریمو دوس داشته باشه خوشحال میشم.چون کارهاشو به اونم میگه.😊

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738

اره معلومه که مهمه اونم مثله مادر خودم فرقی نمیکنه اخه به نظر من مادرها قابل احترامن حالا چه مادر خودت باشه چه مادر شوهرت مطمینا هر مادری فقط خوشیختی بچه اش رو میخواد خوشبختی بچه اش یعنی خوشبختی عروسش 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد وجود نازکت آزرده گزند مباد 
من احترام میذارم اما مثلا جاریم خیلی صمیمیه و هواشو خیلی دارن.میخوام ببینم منم صمیمی شم یا بیخیال

اگه جاریت راضیه و صمیمیتشون به ضررت نیست صمیمی شو . البته قبل از همه ی اینا خودت باش . یوقت میبینی صمیمی که میشی میخوان سوارت شن و یوقتم میبینی که نه صمیمی بشی خیلی بیشتر هواتو دارن

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
چرا دیگه‌ مهم نیس؟

چون چند باری با حرفاش داغونم کرد لهم کرد زن خیلی با سیاستیه پیش شوهرم ازم تعریف میکنه ب اسمم جون اضافه میکنه میاد خونم باهام دعوا میکنه میگه تو بیشعوری نفهمی منو زود ب زود ناهار دعوت نمیکنی شوهرم ب صداش اومد خونه گفت چخبره گفت هیچی پسرم دارم با عروسم دردو دل میکنم😐

عمل کرد دوماه بهش خدمت کردم برگشت گفت توبرام چیکار کردی مثل مهموناومدی و رفتی 

سر لباسم یکبار ی جنگی ب خونم انداخت ک نگو شب چهارشنبه سوری عید اولم بود تو خونم عیدمو خراب کرد واگذارش کردم بخدا 

بخاطر همسرم بهش احترام میزارم ولی نسبت ب قبل خیلی باهاش سرد شدم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
مادر شوهرم با منو جاریم یجور برخورد میکنه . یعنی منو جاریم تو یه تیم هستیم اصلا     گرچ ...

برعکس جاری من از اول باهام بد بود.الانم بخاطر اینکه منو از اونا دور کنه خیلی بهشون میچسبه و زبون میریزه.مادرشوهرم دوس داره منم اونجوری باشم اما من برعکس فاصله میگیرم چون خوشم نمیاد از چاپلوسی.میخوام بدونم کارم درسته یا منم مث جاریم مخ بزنم بهتره.اون خیلی صمیمیه من احترام میذارم اما صمیمی نیستم انچنان

2706