2410
2553

و براتون مهمه بین شما و جاریاتون فرق بذاره؟اصلا کلا چقد رضایت مادرشوهرتون براتون مهمه و برا ارتباط خوب داشتن باهاش تلاش میکنید؟لطفا راستشو بگین.بعضیا میگن محل مادرشوهر نباید گذاشت اما برعکس عمل میکنن

من حتي مدل نگاه كردنشم واسم مهمه جاري ندارم اما من عاشقشم اونم دوستم داره واقعان 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من برام مهم نیستش اصلا

اما ب احترام شوهرمه بهش احترام میذارم بلاخره مادرشه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2720

جاری ندارم 

اوایل برام مهم بود ولی دیگه نه اصلا😑

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2714

اصلا...امروز خواهر شوهرم میگه بچه اوردم چون میخواستم پایم تو خانواده شوهرم محکم بشه...مثلا میخواست بمن بگه اگه بچه نیاری اهمیت نداری...منم گفتم واقعا واست مهمه خانواده شوهرت چقد دوستت دارن یا مهمی...مهم شوهرته

اصلا برام مهم نیست 😎😎😎 جاری هم ندارم هنوز

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.

مادر شوهرم با منو جاریم یجور برخورد میکنه . یعنی منو جاریم تو یه تیم هستیم اصلا    

گرچه فک میکنم مادرشوهرم با من بهتره اما از لحاظ مالی به اونا خیلی کمک میکنه الهی بیشتر هم کمک کنه من خیلی جاریمو دوست دارم . 

ببین تیکه انداختن و اینا همیشه هستااا اما دیگه اخلاقش دستم اومده . من هر چی میگه حتی چرتو پرت میگم شما درست میگی و تمام !

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2706