1421
1411

و براتون مهمه بین شما و جاریاتون فرق بذاره؟اصلا کلا چقد رضایت مادرشوهرتون براتون مهمه و برا ارتباط خوب داشتن باهاش تلاش میکنید؟لطفا راستشو بگین.بعضیا میگن محل مادرشوهر نباید گذاشت اما برعکس عمل میکنن

من حتي مدل نگاه كردنشم واسم مهمه جاري ندارم اما من عاشقشم اونم دوستم داره واقعان 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

من برام مهم نیستش اصلا

اما ب احترام شوهرمه بهش احترام میذارم بلاخره مادرشه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

جاری ندارم 

اوایل برام مهم بود ولی دیگه نه اصلا😑

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
1436
1432

اصلا...امروز خواهر شوهرم میگه بچه اوردم چون میخواستم پایم تو خانواده شوهرم محکم بشه...مثلا میخواست بمن بگه اگه بچه نیاری اهمیت نداری...منم گفتم واقعا واست مهمه خانواده شوهرت چقد دوستت دارن یا مهمی...مهم شوهرته

دنیا برای من بدون تو یه انفرادیه❤💑

اصلا برام مهم نیست 😎😎😎 جاری هم ندارم هنوز

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.

مادر شوهرم با منو جاریم یجور برخورد میکنه . یعنی منو جاریم تو یه تیم هستیم اصلا    

گرچه فک میکنم مادرشوهرم با من بهتره اما از لحاظ مالی به اونا خیلی کمک میکنه الهی بیشتر هم کمک کنه من خیلی جاریمو دوست دارم . 

ببین تیکه انداختن و اینا همیشه هستااا اما دیگه اخلاقش دستم اومده . من هر چی میگه حتی چرتو پرت میگم شما درست میگی و تمام !

فقط دوست داشتم منم تیکر بارداری بزنم    آموزش مجازی خیاطی اسان از مبتدی تا حرفه ای   [email protected]  
1390
بله خیییییلی مهمه تلاشی نکردم تا الان و اونقد گفتن جاریت ماهه و فرشتست ک احساس میکنم از الان بازندم ...

نه عزیزم به منم اول عروسیم زیاد گفتن فقط واسه اذیت کردنم . اما الان میبینم که نه دل خوشی از جاریم ندارن ! البته جاریم بنده خدا بی تقصیره خانواده شوهرم بی چشم و رو هستن 

فقط دوست داشتم منم تیکر بارداری بزنم    آموزش مجازی خیاطی اسان از مبتدی تا حرفه ای   [email protected]  
1437