2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو میگی دختری؟ یعنی شوهر نداری اما بچه داری؟ گفتی تهرانی هستی اما چرا آدرس متخصص گوارش کودکان بابل ر ...

دخترخالم بابلیه همش درباره مشکلاتش بچش شوهرش اینجا بجای اون حرف میزنم،حتی دخترخالمم منو تو گروه پزشکی اد کرد

2728
خوده فایملشون ۲بار عکسشو اینجا گذاشته،

خانوم محترم شما عکس یه خانومی رو گذاشتی گفتی خودمم...خوشگلم یا نه؟؟؟نظر بدین؟؟؟ حالا هی میای میگی طرف خودش ۲ بار عکس فامیلشو گذاشت و برداشت....

بعد میای مظلوم نمایی میکنی....

اره من عکسشو گذاشتم که ثابت کنم دروغ نمیگم...بهتره شما کار اشتباهتو اینجوری توجیه نکنی

اسی نگران نباش اولن عکس با حجاب بود ثانیا فوقش مشکلی پیش اومد بگو من که این عکسو با جادو پیدا نکردم ...

عجب درس بلدی شما....اون کم بلده شمام یادش بده

دوست عزیز کار این این خانوم اشتباه بوده ....

خود شمام اگه تو تاپیک بودی میگفتی ثابت کن

حالا منو مقصر میدونی😐

عجب درس بلدی شما....اون کم بلده شمام یادش بده دوست عزیز کار این این خانوم اشتباه بوده .... خود شما ...

حالا که قطع دسترسی شدولی دوباره میاد با یک کاربری دیگه با یک بازی دیگه.

2738
بخدا اشتباه کردم شما بهش بگین ک ب فامیلش زنگ نزنه ک بخاد ب پلیس فتا بگه ،من کارم اشتباه بود یبارم گذ ...

نه دیگه تا اون حد بهت گیر نمیدن

اون عکس را با هک ت لگ رام یا گالری بدست نیاوردی که 

خودش گذاشته

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
بخدا من غلط کردم کارم اشتباه بود حالا فردا فامیلش زنگ بزنه بهش بگه یکی تو سایت عکستو گذاشته بعد اپنم ...

دروغ گفته بابا

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
[QUOTE=90678745]عجب درس بلدی شما....اون کم بلده شمام یادش بده دوست عزیز کار این این خانوم اشتباه بود ...

قبلش پخش شده بود که اون خانوم گذاشته بود....آخه جالبه یکی دیگه میاد منو مقصر میدونه...

2706