2726
عنوان

خیانت شوهر. مادرشوهر عوضی. جاری حسود

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 21 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدر شوهر هیز هم داشتیم عروسشو دسمالی میکرد

خب شما الان داری بازم ترویج میدی افکار منفی رو.  من موضوع صحبتم چیز دیگه است اما میاییدبه عنوان تاپیک گیر میدید بجای اینکه به حرفام دقت کنید. 

متاسفم

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   
خب شما الان داری بازم ترویج میدی افکار منفی رو.  من موضوع صحبتم چیز دیگه است اما میاییدبه عنوان ...

حالت خوبه ؟؟؟ اون خانوم یه چیزی گف من ریپلای کردم ..برا خودت متاسف باش

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2728
ما میریم خواستگاری برای برادرم ما رو نشناخته چون خواهر شوهریم بدشون میاد از بس از این چیزا خوندن واق ...

دقیقا عزیزم همین طوره. 

ادم ناخودآگاه گارد میگیره راستش یه سری ویزا روی منم تاثیر گزاشت اما من سعی کردم زود از اون خط بیام بیرون و فکرمو تغییربدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   

منم فقط شما رو نگفتم اون خانوم و خانومایه دیگه که اینا رو گفتن رو گفتم. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برای خودمم متاسفم واقعا 😊😊😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40