2733
2734

سلام عزیزایه من

بچه ها میدونم اینجا اومدید تا بطور ناشناس درد و دل کنید یا راهکار بگیرید یا هرکار دیگه ای که براش اومدید.. ..

اومدم خواهرانه یه موضوعی رو بهتون بگم درمورد خیانت یا هر موضع منفی دیگه ای که توی این سایت درباره اش میبینید و میشنوید 

ببینید خیلی خوبه که ادم زندگی دیگران رو ببینه و براش درس عبرت بشه اما یه موضوع دیگه ای وجود داره به اسم قانون جذب یا هرچیز دیگه ای که شما اسمشو میزارید اونم اینه که با هرچیزی که میبینید و داستانی که میشنوید و براش انرژی میزارید و تمام حواس و احساساتتون رو درگیر اون موضوع میکنید در واقع شما راه های ورود اون موضوع بخصوص رو به زندگی خودتون باز میکنید بچه ها سعی کنید کمتر وارد این بحث ها بشید سعی کنید بیشتر دنبال موضوعات مفیدتر برید و اونا رو جذب کنید 

مطمنم خودتون هم با این موضوع روبه رو شدید بارها میگید وای دلم قورمه سبزی میخواد یهو همسایه یا مادرتون یا هرکس دیگه براتون قرمه سبزی میاره بدون اینکه بدونه اونوقت شما میگید خدا حاجت شکمو زود میده.  نه خدا حاجت شکمو زود نمیده این شما بودید که اون قورمه سبزی رو با تمام وجود خواستید و دریافتش کردید. 

بخاطر خودتون میگم انقد موضوعات ناهنجار رو دنبال نکنید دوستانتون رو راهنمایی بکنید دلداری بدید اما سعی کنید هر روز یه مطلب مفید با بقیه به اشتراک بدارید که هم به درد خودتون بخوره هم بقیه بزارید راه های انرژی مثبت به زندگیتون باز بشه بجای وقت گزاشتن روی مشکلات دیگران روی خودتون تمرکز کنید و برای حال خوب خودتون انرژی بزارید. 

مرسی که متن طولانیمو حوصله کردید و خوندید سعی کردم خلاصه بنویسم ولی اینو بدونید شما لایق بهترین ها هستید پس خودتون رو از بهترین ها محروم نکنید. 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   

من زیر یکی از تاپیک ها دیدم خانومی نوشته انقد داستان خیانت توی نی نی سایت خوندم که شبا خواب خیانت شوهرمو میبینم و یبار تا ظهر باهاش قهر بودم شوهرمم نمیدونست برای چی. 

این فضا و انرژی منفیش روی زندگی تاثیر منفی گذاشته بود به صورت ناخواسته و این بدتررین اتفاق ممکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهر شوهر خبیث رو یادت رف  گفتم حرف دل نی نی سایتیا رو بزنم ناراحت نشن ی وقت 😂

😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
من الان ۶ ماهه دلم شله زرد میخاد دریغ از یه قاشق😑😑قانون جذب🙄خودمم درست میکنم شل میشه تا شله زرد😒

😀😀😀😀😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     

من به شخصه خیلی دارم تلاش میکنم یه مقدار تغییر بدم افکار پوسیده رو و هروقت بتونم توی پست ها و تاپیک ها سعی میکنم یکم روی بعضی طرز فکر ها تاثیر بزارم اما متاسفانه بعضیا روی نادونی خودشون خیلی پافشاری میکنن.  خیلیا هنوزم که هنوزه توی دنیای امروز فکر بسته ای دارن. 

اینجام که شده صفحه ی حوادث روزنامه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706