2726
عنوان

بنظرتون این مرد عاشقه؟؟

269 بازدید | 25 پست

چهارسال باهام دوست بود ولی یکبارم حتی یکبارم تو دوستی به کسی نگفت دویت دخترمه یا میگفت خانوممه یا خانوم آیندمه چندبار ک خواستگار اوند برام وزیر فشار خانوادم بودم وقتی شنید سرش و گذاشت رو پاهام واز خیسی زانوهام فهمیدم داره گریه میکنه ونمیخواد متوجه شم اما فهمیدم،حتی یکبارم تو دوره دوستی بهم پیشنهاد رابطه جنسی نداد،بیشتر از دوروز باهام قهر نمیکرد بااینکه مقصر صددرصدی من بودم پیش قدم میشد وایساد شرایطش جور شد با بهترین شرایط اومد خواستگاریم وقتی بزرگترا راجب کم کردن مهریه حرف میزدن میگفت من قبول میکنم دوهزارتا سکه مهرش کنم وپدر ومادرش ساکتش میکردن،عقد که کردیم تو مناسبتا بهترین سورپرایزا رو برام داشت اما بعد عقد اخلاقش عوض شده سر هر رفتارم عصبانی میشه و قهر میکنه مثلا برام نت نمیخره میگه وقتی میری نت منو فراموش میکنی یا دوست نداره خونه فامیلام برم میگه وقتی میری منو یادت میره بهم پیام نمیدی یا وقتی سرکارم بهم زنگ نمیزنی حالمو بپرسی یا اگه بدون اطلاع دادن بهش برم فروشگاه دم درمون میگه چرا نگفتی وقهر میکنه اگ تلفن ودیر جواب بدم ناراحت میشه یا اگ باهاش سرد برخورد کنم....تو همه این موردا باهام قهر میکنه و عصبی میشه من واقعا نمیدونم این کاراش بهونست و از پشیمونیه و پشیمون شده یا از دوست داشتنه،امروزم اومده بود خونمون چون خسته بودم گف تو بامن مهربون حرف نزدی با مهرمحبت نبودی قهر کرد....بنظرتون پشیمون شده و دیگه دوستم نداره؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قهرش خوب نیست ولی معلومه دوست داره شوهرمنم همین بود یه مشاوربهم گفت مردااول ازدواج این جورحساسن بهترمیشن اون میخادخودشوبهت ثابت کنه که آره من مردم بهترمیشه 

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️

راستش من یه داستان مشابه خوندم چندین سال پیش

که خانومه میگفت واسه رسیدن به من چندبار اومده خواستگاری تا بابام راضی شده ولی الان خیلی رفتارای عجیب داره مثل شوهر شما اسی

روانشناسه بعد کلی ملاقاتو صحبت میفهمه که مرده داره ناخواسته تلافی میکنه که چرا واسه رسیدن به من هیچ تلاشی نکردی و با پدرت مخالفت نمیکردی

شاید شوهر شما هم دچار این مشکل شده باشه

2706