2733
2734

من تازه اقدام کردم و ترشحاتم زیاد شده و امروز بالای ده بار ادرار داشتم ..زیر دلم درد میکرد و سفت شده خیلی دوسدارم بفهمم باردارم یا نه😣البته روز هفت هشت نه پریودی روزی دوتا قرص اوومیدکلومفین خوردم..روز نهم آمپولی دکتر داد زدم..روز دوازدهم هم گفت دوتا بزن

چه خوب است که من قرار است مادرت باشم،قرار است صدایم کنی،قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی👼😚😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
علائم از هفته ۶ شروع میشه ولی این های ک گفتی علائم بارداری اگه مثل من توهمی نباشی    

خودمم همین فکر و میکنم که توهم زدم😑

چه خوب است که من قرار است مادرت باشم،قرار است صدایم کنی،قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی👼😚😚
ببین خیلی استرس داری این دومین تاپیکه امروز زدی همین استرس مانع بارداریه

نمیدونم چیکار کنم ..همش هم تو خونه تنهام کسیو ندارم اینجا که زندگی میکنیم هی تنهام و فکر میکنم..میدونم باید بیخیال باشم ولی نمیشه

2706