2726
عنوان

لباس بچه

105 بازدید | 4 پست
عنوان
31 بازدید| 0 پست

سلام بچه ها چند روز پیش یه پیج تو اینستاگرام پیدا کردم قیمتاش خیلی خوبه .مطمئن نیستم ولی انگار زده بود بخاطر افتتاحیه قیمتاش پایینه .

کلی برا پسرم خرید کردم .خواستین برین ببینین .

من اول نتونستم تو تلگرامش برم چون تلگرامم افتضاح شده ولی اینستاش همه کاراشو دیدم از دایرکتم سفارش دادم .

اینستاگرام:  kids_style_karaj

تلگرام:KidsStylle@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زير پوستي نيست والا تابلوس. خوب راحت بيا بگو پيجمو ببينين

ز همه بدتر اینه که قیمت نمیزنن هی میگن بیا دایرکت بیا ت ل گرام بابا مجازی پر این پیجاس مگه ملت بیکارن

اگز واقعا فزوشنده اید و قیمتاتون رقابتیه خب شفاف از اول بنویسید قیمتارو

2728

سلام بچه ها .ببخشید که این تاپیکو زدم .من خیلی سالها پیش می اومدم نی نی سایت و بعدا رمزمو گم کردم نتونستم بیام .اونموقع انقدم راحت نمیشد ثبت نام کنی و یه کم سخت بود .بعد مدتها گفتم بیام دوباره اینجا .اینکه تبلیغ  کردم هم دلیلش اینه که من چون اونموقع چیزی تبلیغ نکرده بودم دقیق قوانین و اینارو نمیدونستم .گفتم نکنه حذف شم .اینم همونطور که گفتین بله کانال خودمه .قیمتام عالیه و کیفیت کارامم خوبه .وقیمتم توی کانال و اینستام گذاشتم دوست داشتین برین ببینین .امیدوارم حذف نشم چون دقیق نمیدونم چه جوریه قوانینش و اینا...